Potraviny a nápoje

Nupreme Kombucha Zelený čaj BIO 400 ml

Značka: NUPREME

Lehce perlivý a osvěžující fermentovaný nápoj vyráběný z čaje, cukru a živých kultur, to je kombucha! Je připravovná podle tradičních postupů, bez pasterizace, bez ředění, bez chemických úprav.

*Při nákupu nad 700 Kč sleva 10 % *Při nákupu vybraných produktů značky Nupreme v minimální hodnotě 700 Kč vč. DPH získáte slevu 10 %. Akce platí do 29. 2. 2024 nebo do vyprodání zásob.
55

Cena za 100 ml: 13,75 Kč

O produktu: Nupreme Kombucha Zelený čaj BIO 400 ml

50138521

Úvod

Už znáte kombuchu? Lahodný, lehce perlivý nealkoholický fermentovaný nápoj, který se vyrábí z černého nebo zeleného čaje, trochy cukru a speciálních živých kultur, vás nadchne! Patří mezi nejoblíbenější přípravky celostní medicíny již více než 2 000 let. Fermentace probíhá pomocí probiotických kombucha kultur (symbiotická kolonie bakterií a kvasinek). Kombucha Nupreme je připravovná podle tradičních postupů, bez pasterizace, bez ředění, bez chemických úprav. Dodá vám energii kdykoli během dne, povzbudí unavenou mysl a odlehčí zažívání.

Hlavní vlastnosti:

  • lehce perlivý nealkoholický ochucený nápoj
  • vyráběný z oslazeného čaje a probiotických kombucha kultur
  • fermentovaný
  • bez konzervačních látek
  • nepasterovaný

Složení

Nálev BIO zeleného čaje 92 % (pitná voda, BIO zelený čaj) BIO třtinový cukr, kvasinky, bakterie mléčného kvašení. Zákal je přirozený, není na závadu. 


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.