Doplněk stravy

Nutricius Melatonin strong 1,99 mg 100 tablet

Značka: NUTRICIUS

Doplněk stravy Nutricius Melatonin strong 1,99 mg obsahuje takzvaný hormon tmy a spánku. Melatonin je tělu přirozená látka.

Akce 3 za cenu 2 Při nákupu 3 ks produktů značky Nutricius získáte nejlevnější ks za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 7. 2024 nebo do vyprodání zásob.
249
Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 28.7.2024.

O produktu: Nutricius Melatonin strong 1,99 mg 100 tablet

50152649

Úvod

Doplněk stravy Nutricius Melatonin strong 1,99 mg obsahuje tělu přirozenou látku, takzvaný hormon tmy a spánku, který se v našem organismu vytváří postupem dne se snižující se intenzitou světla. Následky jeho nedostatku v podobě ztíženého usínání můžeme pociťovat s přibývajícím věkem. Neblahý vliv na tvorbu spánkového hormonu může mít také svit monitorů a obrazovek ve večerních hodinách.


Dávkování

Užívejte 1x denně ¼ tablety, na noc před spaním. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny.


Složení

Mikrokrystalická celulóza (plnidlo), inulin (plnidlo), melatonin (úč. látka), stearan hořečnatý rostlinného původu (protispékavá látka). Aktivní látka v jedné tabletě / denní dávce: Melatonin 1,99 mg / 0,49 mg.


Upozornění

Doplněk stravy. Dodržujte doporučené dávkování. Užívání přípravku je vhodné konzultovat s lékařem. Není určeno pro těhotné, kojící ženy a děti do 18 let. Nevhodné pro diabetiky. Osoby s onemocněním Diabetes mellitus by měli užívání přípravku konzultovat s lékařem. Přípravek užívejte pouze před předpokládanou dobou spánku, může způsobit ospalost. Po jeho užití byste neměli řídit vozidla. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah malých dětí! Vyrobeno na Slovensku.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.