Beurer BY 52 Ohřívač dětské stravy digitální

Elektronika

Značka: BEURER
Digitální ohřívač dětské stravy disponuje dvěma funkcemi. V první řadě pokrm ohřeje, poté automaticky přejde k funkci udržování teploty. Je vhodný pro všechny komerčně vyráběné lahve.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
990

O produktu

50098814

Digitální ohřívač dětské stravy od společnosti Beurer je výbornou pomůckou pro všechny rodiče. Během chvilky zvládne miminku ohřát jeho mléko či jinou stravu. Ohřev je rovnoměrný, aby uvnitř jídla nevznikala horká místa a nehrozilo, že se dítě spálí. Zařízení pracuje ve dvou fázích. V té první se pokrm ohřeje a poté se automaticky přepne na funkci udržování teploty. Aktuální teplotu vidíte na přehledném LED displeji.

Nádoba s krytem

Ohřívač je univerzální, plně kompatibilní s běžně dostupnými lahvemi a sklenicemi. Kromě toho v balení naleznete nádobu na stravu s krytem, takže pokud zrovna lahvičku nemáte po ruce, rozhodně to ničemu nevadí. Přístroj se jednoduše čistí, díky čemuž se přirozeně prodlužuje jeho dlouhodobá bezchybná funkčnost. Automatický vypínač výrazně snižuje spotřebu elektrické energie po dovaření, abyste ušetřili. Digitální ohřívač má u dna průměr 6 cm, směrem k hrdlu výrobku se průměr zvyšuje až na 8 cm. 


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.