Olynth 1 mg/ml nosní sprej 10 ml

Registrovaný léčivý přípravek

Značka: OLYNTH
Způsobuje stažení cév nosní sliznice, a tím snižuje otok, usnadní tak dýchání nosem a zároveň zlepšuje uvolnění hlenů. Je určen k léčbě dospělých a dětí od 7 let.
99

O produktu

50114953

Léčivý přípravek Olynth 1 mg/ml způsobuje stažení cév nosní sliznice, a tím snižuje otok. Dýchání nosem se tím usnadní. Zároveň zlepšuje uvolnění hlenů. K nástupu účinku obvykle dochází za 5-10 minut. Olynth 1 mg/ml je určen k léčbě dospělých a dětí od 7 let. Použití přípravku není doporučeno v průběhu těhotenství a kojení.

Jak se zbavit rýmy? Nosní sprej Olynth® vám pomůže.

  • Rychle uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny
  • Rychlá a účinná úleva od rýmy a ucpaného nosu již od 5 minut
  • Účinek přetrvává až po dobu 10 hodin
  • Zmírňuje otok nosní sliznice a uvolňuje dýchání
  • Působí rychle a dlouhodobě

Nosní sprej Olynth® pro léčbu rýmy

V boji proti příznakům rýmy a nachlazení pomohou léčivé přípravky Olynth®. Zmírňují otok nosní sliznice, pomáhají se zbavit nahromaděných hlenů v nose a vedlejších nosních dutinách a tím usnadňují dýchání nosem. Nosní sprej Olynth® 1 mg/ml přináší rychlou úlevu od rýmy, uvolní ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny. Účinek se obvykle dostaví již za 5 minut a přetrvává po dobu 10 hodin. Podání léků Olynth® před spaním uvolní dutiny, a přispěje tak ke klidnému spánku bez ucpaného nosu a důkladnému odpočinku, tolik důležitému pro úplné uzdravení.

Proč si v boji s rýmou vybrat Olynth®?

  • Rychle uvolňuje ucpaný nos
  • Uvolňuje vedlejší nosní dutiny
  • Nástup účinku již od 5 minut
  • Účinek přetrvává až po dobu 10 hodin

Dávkování

Dospělí a děti od 7 let aplikují 1 vstřik do každé nosní dírky maximálně 3x denně. Bez porady s lékařem nepoužívejte přípravek déle než 5-7 dní. Aplikaci léku lze opakovat pouze po několikadenním přerušení léčby. Pokud se Vaše příznaky zhorší nebo nezlepší do 5-7 dnů, musíte se poradit s lékařem.

Složení

Léčivou látkou je xylometazolini hydrochloridum 1 mg (0,1%) v 1 ml roztoku.

Pomocnými látkami jsou benzalkonium-chloridu, dihydrát dinatrium-edetátu, dihydrát dihydrogenfosforečnanu sodného, dihydrát hydrogenfosforečnanu sodného, chlorid sodný, sorbitol 70% krystalizující, čištěná voda.

Upozornění

Z hygienických důvodů zlikvidujte přípravek po 4 týdnech od prvního použití.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.