Orthomol Immun 30 denních dávek

50073420

Potravina pro zvláštní lékařské účely

Skladem na e-shopu

1 650

O produktu

Orthomol® Immun je dietetická potravina. Obsahuje kombinaci vitaminů, minerálů, stopových prvků a fytonutrientů důležitých pro organismus. Orthomol® Immun je vhodný jako doplněk stravy u nutričně podmíněných imunitních deficitů, které se mohou vyskytovat např. po chemoterapii nebo radioterapii.

  • Vitaminy C a E přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem. Vitamin C napomáhá normální funkci imunitního systému.
  • Vitamin A přispívá k udržení normálního stavu pokožky a sliznic. Příznivě působí na normální funkci imunitního systému.
  • Selen a zinek chrání buňky před oxidativním stresem. Přispívají k normální funkci imunitního systému.
  • Vitaminy skupiny B přispívají k normálnímu energetickému metabolismu.
  • Citrusové bioflavonoidy.
  • Směs karotenoidů.

Dávkování:

Denně vmíchejte obsah jednoho sáčku (= denní dávka) do 100-150 ml neperlivé vody nebo ovocné šťávy a užijte s jídlem nebo po jídle.

K pokrytí specifických zvýšených požadavků na mikroživiny doporučujeme pravidelné a dlouhodobé užívání. Délku užívání konzultujte se svým ošetřujícím lékařem.

Složení:

Dextróza, maltodextrin, okyselovací prostředek kyselina citrónová, natrium askorbát, kyselina askorbová, tokoferol alfa, modifikovaný škrob, stabilizátor arabská guma, aróma, zink-glukonát, glukonan železnatý, nikotinamid, thiamin nitrát, riboflavin, pyridoxin-hydrochlorid, sladidlo sacharin, pantothenan vápenatý, extrakt z citrusových plodů, extrakt z rajčat obohacený lykopenem, síran manganatý, betakaroten, síran měďnatý, kyselina listová, lutein, retinol-acetát, emulgátor cukrový ester mastných kyselin, emulgátor sójový lecitin, jodid draselný, biotin, chlorid chromitý, molybdenan sodný, selenan sodný, fytomenadion, kyanobalamin, cholekalciferol.

Upozornění:

Přípravek není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy, ale je doplňkovou dietetickou potravinou pro zvláštní lékařské účely. Orthomol® Immun nenahradí jiné lékařské terapie nebo medikace. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Uchovávejte mimo dosah dětí.