Dr. Popov Ostropestřec mariánský bylinné kapky 50 ml

Doplněk stravy

Značka: DR.POPOV
Ostropestřec mariánský přispívá k normální funkci a pročištění jater, udržuje normální trávení. Působí také jako antioxidant.
Skladem na e-shopu
89

Cena za 100 ml: 178 Kč

O produktu

50091937

Bylinné kapky Dr. Popov Ostropestřec mariánský obsahují extrakt z plodu ostropestřce, který přispívá k normální funkci a pročištění jater, udržuje normální trávení. Přispívá k detoxikaci organismu, napomáhá udržet normální hladinu cukru v krvi a činnost srdce. Působí také jako antioxidant a podporuje přirozenou obranyschopnost organismu

Šetrný způsob získávání účinných látek z bylin

Generacemi prověřená metoda extrakce účinných látek – to je macerace bylin v 60% potravinářském lihu doplněném vodou za studena, kterou využívá i firma Dr. Popov. Díky dvěma činitelům a dlouhé době macerace jemně rozemletých atestovaných bylin se získá vysoká koncentrace účinných látek ve výsledné tinktuře. Všechny extrakty Dr. Popova jsou notifikovány Ministerstvem zdravotnictví ČR.

Ostropestřec mariánský:

  • podporuje zdravou funkci jater
  • přispívá k pročištění jater
  • udržuje normální trávení
  • působí jako antioxidant
  • podporuje přirozenou odolnost organismu

Dávkování

Užívejte 3x denně 20 kapek tinktury, můžete ji nakapat i do nápoje, např. vody nebo čaje. 

Složení

Voda, jemný kvasný líh (alk. 40 % obj.), ostropestřec mariánský. Doporučená denní dávka (60 kapek) obsahuje 102 mg extraktu z ostropestřce.

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Před použitím protřepat, lehký zákal není na závadu. 

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.