Panda Dětské přebalovací podložky 60 x 60 cm 30 ks

Péče o dítě

Značka: PANDA
Čtvercové hygienické podložky vytvoří bezpečný prostor k přebalení miminka. Pro každodenní použití doma i na cestách. Měkké a jemné.
NAVÍC HAPPY Baby čistící ubrousky 24 ks Při nákupu 2 ks označených produktů značek Bella, Happy, Panda, Mamma v libovolné kombinaci získáte NAVÍC HAPPY Baby čistící ubrousky 24 ks za 0,01 Kč. Akce platí do 28. 2. 2023 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
266

O produktu

50126815

Jistota je jistota – dětské přebalovací podložky ochrání gauč či koberec na návštěvě, přebalovací pult nebo kočárek, a zároveň vytvoří hygienický prostor, kde můžete vaše děťátko bez obav přebalit. Ekonomická řada podložek na přebalování Panda s nižší savostí je vyrobena z měkké, na dotek příjemné vlákniny. Spodní nepropustná vrstva zabrání protečení. Podložky skvěle poslouží na cestách i jako ochrana dětské postýlky nebo při péči o děťátko po koupání.

Hlavní vlastnosti:

  • hygienické podložky o rozměru 60 x 60 cm
  • měkké a příjemné na dotek
  • na cesty i na doma

Použití

Podložku rozprostřete na pevném podkladu (např. na posteli), aby vnější nepropustná vrstva byla v kontaktu s tímto podkladech. Děťátko položte na vrchní měkkou vrstvu a přebalte jej. Pokud nedojde k ušpinění podložky, je možné ji použít opakovaně. Znečištěný výrobek vhoďte do koše.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.