Doplněk stravy

Pangamin bifi & omega 3 200 tablet

Značka: PANGAMIN

Pangamin bifi & omega 3 obsahuje pivovarské kvasnice obohacené omega-3 nenasycenými mastnými kyselinami, inulinem a mikrobiálními kulturami, které jsou součástí střevní mikroflóry.

125

Cena za 100 kusů: 62,50 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card
Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč.

O produktu: Pangamin bifi & omega 3 200 tablet

50158074

Úvod

Pangamin bifi & omega 3 obsahuje pivovarské kvasnice v kombinaci s inulinem, mikrobiálními kulturami a omega-3 nenasycenými mastnými kyselinami. Pivovarské kvasinky - kvasnice jsou lidstvu známy po staletí a pro své vlastnosti jsou v různých formách využívány dodnes. Probiotika se vyskytují v zažívacím traktu a tvoří přirozenou střevní mikroflóru. Ta ovlivňuje trávení i zdraví organismu. Prebiotika (inulin) slouží jako živiny pro probiotika. Pro dospělé a děti od 3 let.

Hlavní vlastnosti:

  • omega-3 nenasycené mastné kyseliny patří mezi esenciální mastné kyseliny, které neumí lidské tělo samo vytvořit a musí je získávat ze stravy
  • mikrobiální kultury – probiotika Lactobacillus acidophilus a Bifidobacterium bifidum jsou součástí střevní mikroflóry
  • inulin je zdrojem živin pro mikroflóru v tlustém střevě

Dávkování

Dospělí užívají 3x denně 4 tablety s jídlem nebo bezprostředně po jídle. Děti od 3 let užívají 2x denně 2 tablety s jídlem nebo bezprostředně po jídle. Tablety polkněte a zapijte dostatečným množstvím vody.


Složení

Pivovarské kvasnice 3 200 mg, omega-3 nenasycené mastné kyseliny 91 mg, DHA (kyselina dokosahexaenová) 42 mg, EPA (kyselina eikosapentaenová) 27 mg, laktogenní mikroorganismy 5 mg v denní dávce 12 tablet.

Pivovarské kvasnice (obsahují lepek), Ropufa® (omega-3 nenasycené mastné kyseliny - rybí olej), syrovátka, plnidlo kukuřičný škrob, inulin, protispékavé látky stearan hořečnatý a oxid křemičitý, laktogenní mikroorganismy (Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium lactis).


Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí! Obsahuje lepek a syrovátku.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.