Doplněk stravy

Pangamin bifi plus 200 tablet

Značka: PANGAMIN

Pangamin bifi plus obsahuje pivovarské kvasnice obohacené inulinem, pupalkovým olejem a mikrobiálními kulturami, které jsou součástí střevní mikroflóry.

135

Cena za 100 kusů: 67,50 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card
Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 28.7.2024.

O produktu: Pangamin bifi plus 200 tablet

50158073

Úvod

Pangamin bifi plus obsahuje pivovarské kvasnice v kombinaci s inulinem, pupalkovým olejem a mikrobiálními kulturami. Pivovarské kvasinky - kvasnice jsou lidstvu známy po staletí a pro své vlastnosti jsou v různých formách využívány dodnes. Probiotika se vyskytují v zažívacím traktu a tvoří přirozenou střevní mikroflóru. Ta ovlivňuje trávení i zdraví organismu. Prebiotika (inulin) slouží jako živiny pro probiotika. Pro dospělé a děti od 3 let.

Hlavní vlastnosti:

  • pupalka příznivě ovlivňuje metabolické funkce organismu a hladinu cholesterolu v krvi, podporuje menstruační komfort i přirozenou imunitu, pomáhá udržet krásnou pleť
  • mikrobiální kultury – probiotika Lactobacillus acidophilus a Bifidobacterium bifidum jsou součástí střevní mikroflóry
  • inulin je zdrojem živin pro mikroflóru v tlustém střevě

Dávkování

Dospělí užívají 3x denně 4 tablety po jídle. Dětem od 3 let podávejte 2x denně 2 tablety po jídle. Tablety polkněte a zapijte dostatečným množstvím vody.


Složení

Pivovarské kvasnice 2570 mg, inulin 250 mg, pupalkový olej 100 mg, laktogenní mikroorganismy 5 mg v denní dávce 12 tablet.

Pivovarské kvasnice (obsahují lepek), sušené mléko, rozpustná vláknina inulin, pupalkový olej, laktogenní mikroorganismy (Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium bifidum). Bez tabletovacích přísad.


Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí! Obsahuje lepek a mléko.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.