Pangamin Jodamin 200 tablet

Doplněk stravy

Značka: PANGAMIN
Doplněk stravy s pivovarskými kvasnicemi a chaluhou bublinatou. Přípravek komplexně a zcela přirozenou cestou řeší nedostatek jodu v naší potravě.
119

Cena za 100 kusů: 60 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu: Pangamin Jodamin 200 tablet

50091713

Doplněk stravy s pivovarskými kvasnicemi a chaluhou bublinatou. Přípravek komplexně a zcela přirozenou cestou řeší nedostatek jodu v naší potravě. Denní dávka tablet přípravku obsahuje 150 mikrogramů jodu, což je denní doporučený denní příjem jodu pro dospělé. Zvýšenou spotřebu jodu mají těhotné ženy, kojící matky, ale i ženy v klimaktériu. Rozložení denní dávky do několika tablet umožňuje doplnění jodu podle aktuálního přísunu jodu z jiných zdrojů. Pangamin® Jodamin® je držitelem ocenění Superbrands 2018 a 2019.

Přírodní zdroj jódu

Hnědá mořská řasa chaluha bublinatá slouží jako významný přírodní zdroj jódu, který je pro tělo dobře dostupný. Chaluha také přispívá k normální funkci střevního traktu, navozuje pocit sytosti, a tak ovlivňuje i tělesnou hmotnost. Její příznivé účinky využívali již staří Římané, od 16 století je známa již také v Číně, v Evropě nebo Americe.

Účinky jódu:

  • přispívá k normálnímu růstu dětí
  • přispívá k normálním rozpoznávacím funkcím
  • přispívá k normální tvorbě hormonů štítné žlázy a k její normální činnosti
  • přispívá k normální činnosti nervové soustavy
  • přispívá k normálnímu stavu pokožky
  • přispívá k normálnímu energetickému metabolismu

Dávkování

Dospělí 3x denně 3 tablety po jídle. Děti 2x denně 2 tablety po jídle. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny.

Složení

Pivovarské kvasnice [(Saccharomyces cerevisiae) obsahují lepek], sladový extrakt (obsahuje lepek), mořská řasa chaluha bublinatá (Fucus vesiculosus) extrakt. Bez tabletovacích přísad.

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí! Alergeny: obsahuje lepek.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.