Penco BCAA 8000 instant grep 330 g

Sportovní výživa

Značka: PENCO
Směs BCAA a argininu vhodná při všech sportovních aktivitách, které využívají práce svalů. Obohaceno o vitamin B6, B12 a vitamin C.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
439

Cena za 100 g: 1 330 Kč

O produktu

50116097

Mimořádně silné instantní BCAA v ideálním fyziologickém poměru 2:1:1 pro přípravu nápoje s příchutí grepu. Rozpustné aminokyseliny Penco BCAA Instant 8000 obsahují další volnou aminokyselinu L-arginin, která urychluje regeneraci pracujícího svalu zvýšeným odvodem kyseliny mléčné. Cukr je nahrazen sladidly.

BCAA se rychle vstřebávají

Větvené aminokyseliny BCAA (Branched Chain Amino Acids) patří mezi esenciální aminokyseliny, které si lidský organismus nedovede sám vytvořit. BCAA se přirozeně vyskytují v lidské stravě, jsou významnou součástí všech proteinů. Bohatým zdrojem BCAA je například syrovátkový protein. Studie ukazují, že megadávky BCAA mohou snížit pocity únavy a zvýšit výkon při vytrvalostní zátěži. BCAA se v těla rychle absorbují a mohou být využity jako:

  • zdroj energie při vyčerpání svalového glykogenu
  • ochrana stávající svalové tkáně (antikatabolický efekt)
  • pohotová stavební jednotka pro výstavbu nové svalové tkáně (anabolický efekt)

Obohaceno o vitaminy

Pro lepší využití aminokyselin je Penco BCAA Instant 8000 obohacen vitamínem B6, který přispívá k normálnímu metabolizmu bílkovin a glykogenu, k regulaci hormonální aktivity a spolu s vitamíny C a B12 preventivně působí proti únavě a útlumu při déletrvajících výkonech.

Dokonalá rozpustnost a příjemná chuť

Velkou výhodou Penco BCAA Instant 8000 je jejich dokonalá rozpustnost. Po rozmíchání nezůstanou žádné nerozpuštěné BCAA na dně skleničky. Nápoj je chuťově velmi příjemný. Jeho chuť je vyvážená s ohledem na jejich přirozenou nahořklou chuť.

Pro koho je Penco BCAA Instant 8000 vhodná?

Pro všechny silové i vytrvalostní sportovce, kteří mají problém s udržením aktivní svalové hmoty po náročných trénincích. Doporučujeme i jako prevenci svalové únavy a bolestivosti svalů. Pokud BCAA použijete před nebo během výkonu, BCAA v té chvíli budou fungovat jako alternativní zdroj energie, pokud nebudete mít v dostatečné glykogenové zásoby a stabilní glykemickou křivku. Pokud BCAA použijete po výkonu, skvěle poslouží jako regenerace.

Hlavní vlastnosti:

  • 8 000 mg BCAA (2:1:1) v jedné dávce
  • obohacen o 250 mg L-argininu
  • vitaminy B6 a C podporují imunitní systém
  • vitaminy B12 a C přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání
  • výborná rozpustnost a příjemná chuť

Složení

Instantní směs volných větvených aminokyselin BCAA (L-leucin, L-valin, L-isoleucin, 2:1:1, emulgátor: sójový lecithin do 0,8 %), regulátor kyselosti: kyselina citrónová, L-arginin báze, vitamín C (L-askorbová kyselina), sladidla sukralosa a acesulfam K, aroma, přírodní barvivo: sušená šťáva z červené řepy (pouze příchuť třešeň), naringin (pouze příchuť grapefruit), vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid), barvivo vitamín B2 (riboflavin-5-fosfát) (pouze příchuť grapefruit),vitamín B12 (kyanokobalamin).

Použití

½ odměrky (5,5 g) rozpusťte v 200 ml vody nebo 1 rovnou odměrku (11 g) ve 400 ml vody.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.