Penco Energy Gel Long Trail pomeranč tuba 70 g

Doplněk stravy

Značka: PENCO
Zvyšuje hladinu sacharidů před a během výkonu. Neobsahuje přidaná zahušťovadla, která by zatěžovala trávení. Pro všechny sporty s dobou zátěže nad 1 hodinu.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
49

Cena za 100 g: 70 Kč

O produktu

50121421

Energetický gel s příchutí pomeranče je založený na kombinaci sacharidů a elektrolytů. Příjemná konzistence gelu je dosažena speciální výrobní technologií, která využívá přirozené vlastnosti použitých surovin. Neobsahuje přidaná zahušťovadla, která by zbytečně zatěžovala trávení. Nové originální balení s eco-friendly otevíráním sáčku. Energy Gel Long Trail je vhodný pro všechny typy sportů s dobou zátěže nad 1 hodinu.

Proč používat Energy Gel Long Trail?

Nezbytnou podmínkou pro pokračování ve výkonu vysoké intenzity je zpomalení úbytku sacharidových zásob (svalového glykogenu). Penco Energy Gel Long Trail pomeranč tuba zvyšuje hladinu sacharidového „paliva“ před a během výkonu. Obsahuje kombinaci sacharidů, elektrolytů a je obohacen vitamínem E. Vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem, který se může stupňovat při extrémní fyzické zátěži. Přítomné ionty sodíku a draslíku doplňují ztracené minerály, které byly vyloučeny potem během náročného výkonu. 

Pomalé uvolňování energie

Unikátní disacharid Palatinose je první pomalu stravitelný cukr, který poskytuje svalům a mozku stejné množství energie (4 kcal/g) jako sacharóza nebo glukóza, ale v delším časovém intervalu. Zatímco běžný cukr nebo glukosu tělo využije velmi rychle a hladina krevního cukru klesne na bazální hladinu asi po 60 min, isomaltulosa Palatinose je metabolizována mnohem pomaleji a její hladina v krvi je plně vyčerpána až po 2 hodinách.

Hlavní vlastnosti:

  • obsahuje speciální směs maltodextrinů a jednoduchých cukrů
  • 10 % isomaltulózy (Palatinose) dodává energii postupně
  • poskytuje ionty sodíku a draslíku
  • neobsahuje přidaná zahušťovadla
  • s příchutí pomeranče

Dávkování

5–10 min před výkonem se používá 1 dávka (asi ½ tuby), během výkonu každých 30 min nebo podle potřeby další dávka. Každá dávka se zapije 100-150 ml vody nebo hypotonického nápoje. Maximální doporučená denní dávka jsou 3 tuby.

Složení

Maltodextriny 44 %, voda, isomaltulóza* (PalatinoseTM) 10 %, glukóza, fruktóza, regulátor kyselosti: kyselina citrónová, citronan draselný, citronan sodný, mořská sůl, aroma, beta karoten, konzervační látky: sorban draselný a benzoan sodný, vitamin E (DL-alfa-tokoferyl-acetát).* Isomaltulóza je zdrojem glukózy a fruktózy.

Použití

Před použitím odstraňte pojistnou fólii pod uzávěrem. Po otevření spotřebujte do druhého dne. 

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti do 12 let. Ukládat mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. V případě jakýchkoliv obtíží po užití přípravku přerušte jeho užívání.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.