Penco Junior after Sport Shake čokoláda 1500 g

Sportovní výživa

Značka: PENCO
Regenerační koktejl s čokoládovou příchutí pro sportující děti od 8 let. Obsahuje vyváženou směs kvalitních základních živin, mikroživin a aktivních látek.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
599

Cena za 100 g: 399 Kč

O produktu

50116090

Regenerační koktejl s čokoládovou příchutí pro sportující děti od 8 let. Penco Junior After Shake obsahuje vyváženou směs kvalitních základních živin, mikroživin a aktivních látek. Poskytuje 23 % bílkovin, které napomáhají vytvoření optimálních podmínek k vybudování svalové hmoty mladého sportovce. Nápoj přispívá k udržení tělesné hmotnosti v návaznosti na náročný trénink. Obsahuje spektrum vitamínů a minerálů se zvýšeným obsahem zinku, hořčíku a vitamínu B6. S přídavkem sladidla sukralozy.

Hlavní vlastnosti:

  • doplnění sacharidů a bílkovin po sportovním tréninku
  • vyšší obsah vápníku pro normální vývoj kostí a činnost svalů při zvýšené sportovní aktivitě
  • zinek přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem při náročných trénincích
  • hořčík pozitivně ovlivňuje základní syntézu bílkovin
  • B6 přispívá k normálnímu metabolizmu bílkovin a glykogenu

Doplnění sacharidů a bílkovin

Penco Junior After Shake má charakter sacharido-proteinový. Obsahuje 65 % vyvážené směsi sacharidů a 23 % prvotřídních živočišných proteinů (ultra-filtrát syrovátkových bílkovin s obsahem β-laktoglobulinů, α-laktalbuminů, imunoglobulinů a glykomakropeptidů a proteiny z mléka) s vysokou biologickou hodnotou (BV) a s vyváženým poměrem esenciálních aminokyselin.


Složení

Mléko sušené odstředěné, maltodextriny, sacharóza, CFM syrovátkový koncentrát (43-48% β-laktoglobulin, 14-18% α-laktalbumin, 1-3% imunoglobuliny, 24-28% glykomakropeptidy), kakaový prášek, emulgátor sójový lecithin, slunečnicový olej, aroma, zahušťovadlo xanthanová guma, vitamínová směs (L-askorbová kyselina, tokoferyl-acetát 50%, nikotinamid, D-pantothenát vápenatý, riboflavin, pyridoxin-hydrochlorid, thiamin-mononitrát, kyselina pteroylmonoglutamová, D-biotin, kyanokobalamin), L-leucin, L-valin, L-arginin, L-isoleucin, oxid hořečnatý, β karoten, síran železnatý, oxid zinečnatý, síran manganatý, síran měďnatý, seleničitan sodný, jodičnan draselný, vitamín D3, vitamín K1, sladidlo sukralosa. Ostatní minerální látky jsou přirozenou součástí přítomných surovin.

Použití

Pro děti 8-12 let 25 g směsi (1 navršená odměrka) rozmixujte bezprostředně před spotřebou v 75 ml chladné vody nebo mléka. Pro děti nad 12 let 50 g směsi (2 navršené odměrky) ve 150 ml. V tréninkových dnech pijte první dávku 30-60 minut po tréninku a druhou půl hodiny před spaním. Pro aktivní děti, které potřebují přibrat na váze, doporučujeme jednu dávku během dne nebo půl hodiny před spaním. Používejte v souladu s osobním dietním a tréninkovým plánem v množství úměrném aktuální tělesné zátěži. Pro dosažení požadovaných účinků dodržujte uvedený postup přípravy.

Věková kategorie

Velikost dávky

Počet odměrek

Množství vody nebo mléka

8-12 let

25 g

1

75 ml

12-15 let

2 x 25 g

2

150 ml

nad 15 let

2 x 25 g

2

150 ml

Upozornění

Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. V případě jakýchkoli obtíží po užití přípravku přerušte jeho užívání. Upozornění pro alergiky: Výrobek obsahuje mléko.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.