Penco Whey Protein čokoláda 1000 g

Sportovní výživa

Značka: PENCO
5.0
Instantní nápoj s 37 g bílkovin v jedné dávce! Vysoký obsah vitamínu B6 podporuje normální metabolismus bílkovin a glykogenu. Obohaceno o trávicí enzymy.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
985

Cena za 100 g: 985 Kč

O produktu

50116094

Instantní čokoládový nápoj s vysokým obsahem bílkovin. Jedna dávka Penco Whey Protein poskytuje 37 g proteinů, které přispívají k růstu a udržení svalové hmoty. Vysoký obsah vitamínu B6 podporuje normální metabolismus bílkovin a glykogenu. Pro lepší stravitelnost je přípravek obohacen komplexem trávicích enzymů Opti-7-Digest rostlinného původu, který je směsí amylázy, celulázy, laktázy, lipázy, proteázy, papainu a bromelainu. Nápoj je dobře rozpustný a snadno se vstřebává.

Šetrné zpracování bílkovin

Zdrojem proteinů je výlučně syrovátkový proteinový koncentrát. Získává se unikátní šetrnou cestou za použití nízkých teplot pro zachování biologicky cenných aktivních látek (β-laktoglobulin, α-laktalbumin, imunoglobulin, glykomakropeptid). CFM syrovátkový proteinový koncentrát obsahuje až 80 % bílkovin vysoké biologické hodnoty, má nízký obsah tuku a laktózy.

Pro koho je Penco Whey Protein vhodný?

Penco Whey Protein je nezbytnou součástí výživového programu nejen sportovců silových disciplín, ale i vytrvalostních a rekreačních sportovců. Dále je určen pro jedince, kteří mají problémy s nabíráním svalové hmoty. Je také skvělý jako součást proteinové diety.

Hlavní vlastnosti:

  • 100% CFM Whey Protein
  • vysoký obsah bílkovin v jedné dávce
  • nízký obsah tuku a laktózy
  • 2 500 mg L-glutaminu v jedné dávce 
  • 4 mg vitamínu B6 v jedné dávce
  • obohaceno o speciální komplex trávicích enzymů Opti-7- Digest
  • slazeno stévií

Složení

CFM syrovátkový proteinový koncentrát 85 % (43-48% beta-laktoglobulin, 14-18% alfa-laktalbumin,  1-3% imunoglobuliny, 24-28% glykomakropeptidy, přírodní barvivo Annato)kakaový prášek (pouze příchuť čoko), L-glutamin 5%, taurin 5%, emulgátor: sójový lecithin, aroma, zahušťovadlo: xanthanová guma, vitamínový premix (L-askorbová kyselina, tokoferyl-acetát 50%, nikotinamid, D-pantothenát vápenatý, riboflavin, pyridoxin-hydrochlorid, thiamin-mononitrát, kyselina listová, D-biotin, kyanokobalamin), barvivo: sušená šťáva z červené řepy (pouze příchuť jahoda), barvivo beta -karoten (pouze příchuť vanilka), sladidlo: steviol-glykosid, Opti-7-Digest 0,1% (směs rostlinných enzymů amyláza, celuláza, laktáza, lipáza, proteáza, papain, bromelain). Minerální látky jsou přirozenou součástí přítomných surovin.

Použití

Podle intenzity zátěže a aktuální potřeby bílkovin rozmixujte 50 g Penco Whey Proteinu (4 navršené odměrky) ve 200 ml chladné vody nebo 25 g (2 navršené odměrky) ve 100 ml vody. Pro děti od 12 let užijte poloviční dávku podle zátěže. Takto připravený koktejl pijte 60-90 minut po skončení výkonu, případně na noc. Pro dosažení požadovaného efektu dodržujte uvedený postup přípravy.

Upozornění

Nepřekračujte maximální doporučenou spotřebu, tj. 100 g denně. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. V případě jakýchkoli obtíží po užití přípravku přerušte jeho užívání. Upozornění pro alergiky: výrobek může obsahovat stopy lepku, sóji a vaječného bílku.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.