Nutricius Perfect HAIR new-methionin 2x100 tablet + Zinek Extra 25 mg 30 tablet dárkové balení

Doplněk stravy

Produkt je dočasně nedostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

378 ušetříte 77 Kč

Původní cena 455 Kč, sleva 17%

O produktu

Perfect HAIR new - methionin 500 mg obsahuje esenciální aminokyselinu L-methionin, který se podílí na biosyntéze řady bílkovin. L-methionin nedokáže lidský organismus sám vytvořit, a proto musí být tělu dodáván potravou. Přípravek je vhodný pro těhotné a kojící ženy a děti od 6 let. Nyní ve vánočním balení, které obsahuje 2x Perfect HAIR new - methionin 500mg 100 tablet a jako dárek navíc Zinek EXTRA 25 mg tbl.30.

Zinek napomáhá normální funkci imunitního systému, přispívá k normální plodnosti a reprodukci, přispívá k normální syntéze bílkovin, příznivě ovlivňuje stav kostí, vlasů, nehtů a pokožky a chrání buňky před oxidativním stresem.

Dávkování

Perfect HAIR new - methionin 500 mg: Užívejte 1 tabletu 3x denně. Dostatečně zapijte tekutinou. 

Zinek EXTRA 25 mg: Užívejte 1 tabletu 1x denně nejlépe po jídle. Dostatečně zapijte tekutinou. 

Složení

Perfect HAIR new - methionin 500 mg: L-methionin 500 mg v jedné tabletě. Oxid křemičitý, hydrogenfosforečnan vápenatý, stearan hořečnatý, mikrokrystalická celulóza.

Zinek EXTRA 25 mg: Zinek 25 mg v jedné tabletě. Glukonan zinečnatý, mikrokrystalická celulóza (objemové činidlo), sodná sůl karboxymethylcelulozy, stearan hořečnatý (protispékavá látka), oxid křemičitý.

Upozornění

Perfect HAIR new - methionin 500 mg: Vhodné pro těhotné a kojící ženy a děti od 6 let. Ukládejte mimo dosah malých dětí. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Pokud tablety zapáchají po síře, není to na závadu. Dodržujte doporučené dávkování.

Zinek EXTRA 25 mg: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah malých dětí. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Dodržujte doporučené dávkování.