Nutricius Perfect HAIR new methionin 500 mg 2 x 100 tablet + dárek kofeinový šampon

Doplněk stravy

Značka: NUTRICIUS
Tablety Perfect HAIR new s obsahem esenciální aminokyseliny L-methioninu a Perfect HAIR kofeinový šampon ve vánočním dárkovém balení.
429

Cena za 100 kusů: 215 Kč

O produktu

50097414

Perfect HAIR new - methionin 500 mg obsahuje esenciální aminokyselinu L-methionin, který se podílí na biosyntéze řady bílkovin. L-methionin nedokáže lidský organismus sám vytvořit, a proto musí být tělu dodáván potravou. Přípravek je vhodný pro těhotné a kojící ženy a děti od 6 let. Nyní ve vánočním balení, které obsahuje 2x Perfect HAIR new - methionin 500mg 100 tablet a jako dárek navíc Perfect HAIR kofeinový šampon 550 ml.

Pravidelné používání šampónu Perfect HAIR s kofeinem podporuje růst vlasů a snižuje jejich nadměrné vypadávání. Kromě kofeinu šampon obsahuje také panthenol, lopuch a kopřivu. Kofein aktivuje vlasové kořínky a růst. Panthenol má příznivý vliv na kvalitu a růst vlasů.


Dávkování

Užívejte 1 tabletu 3x denně. Dostatečně zapijte tekutinou. 

Složení

Perfect HAIR new - methionin 500 mg: L-methionin 500 mg v jedné tabletě. Oxid křemičitý, hydrogenfosforečnan vápenatý, stearan hořečnatý, mikrokrystalická celulóza.

Perfect HAIR kofeinový šampon 550ml: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Cocamide DEA, Propylen Glycol, Urtica Dioica Leaf Ex., Radix barnadae Root ex., Caffeine, PEG-7 Glyceryl Cocate, Polyquarternium- 7, D-Panthenol, Parfum, Citric Acid, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3 Diol.

Upozornění

Vhodné pro těhotné a kojící ženy a děti od 6 let. Ukládejte mimo dosah malých dětí. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Pokud tablety zapáchají po síře, není to na závadu. Dodržujte doporučené dávkování.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.