Physicians Formula Diamond Plumper Brilliant Berry lesk na rty 5 ml

Kosmetika

Vysoce hydratační lesk na rty Diamond Plumper Brilliant Berry od Physicians Formula působí zároveň jako sérum ke zvětšení jejich objemu. Zvýrazňuje rty, takže vypadají plnější.
Akce 1+1 Při nákupu 2 produktů značky Physicians Formula v libovolné kombinaci získáte levnější za 0,01 Kč. Akce platí do 27. 11. 2022 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
299

O produktu

50138481

Vysoce hydratační lesk na rty Diamond Plumper Brilliant Berry od Physicians Formula působí zároveň jako sérum ke zvětšení objemu rtů. Jeho výživné složení s niacinem, kyselinou hyaluronovou a kofeinem zvýrazňuje rty, takže vypadají plnější, a pravý diamantový prach jim dodává třpytivý efekt – váš úsměv bude doslova zářivý!

Výsledek

  • vyživuje rty a udržuje je vláčné
  • rty jsou krásně hydratované a působí plně
  • dodává rtů třpytivý lesk

Vytvořeno pro citlivou pleť

Kosmetika Physicians Formula je vytvořena s ohledem na zdraví a pohodlí vaší pokožky. Používá vysoce kvalitní ingredience, díky kterým budete se budete cítit krásně nejen navenek, ale i uvnitř. Všechny produkty jsou pečlivě vyráběny a testovány tak, aby byly hypoalergenní a vhodné pro citlivou pokožku. Lesk na rty neobsahuje lepek a je vhodný i pro vegany.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.