Priessnitz De Luxe kloubní mazání 200 ml

Kosmetika

Značka: PRIESSNITZ
3.0
Priessnitz Kloubní mazání De Luxe s unikátním složením L.E.D.+ Chladivým komplexem antiflogistic chladivý komplex antiflogistic při masáži poskytuje úlevu pro vaše klouby.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
259

O produktu

50014873

Priessnitz Kloubní mazání De Luxe je přípravek s unikátním složením L.E.D.+ Chladivým komplexem antiflogistic, který při masáži poskytuje úlevu pro vaše klouby a svaly. Hustší složení gelu zajišťuje pohodlnou a příjemnou aplikaci. Gel obsahuje kombinaci čistě přírodních účinných látek (boswellii, mentol, kafr a rozmarýnový olej) ve dvojnásobném množství oproti masází Classic. Masáž kloubním mazáním prokrvuje pokožku a má příznivé stimulující vlastnosti.

Hlavní vlastnosti:

  • masáž gelem poskytuje úlevu pro vaše klouby
  • prokrvuje pokožku a má příznivé stimulující vlastnosti
  • příjemně se aplikuje, přináší okamžitou chladivou úlevu

Složení

Boswellie – jde o jedinečný strom rostoucí v Indii, severní Africe a na Středním Východě. Tato rostlina má významné účinky v medicíně, neboť extrakt z kůry obsahuje řadu biologicky účinných látek.
Kafr – prokrvuje pokožku a má příznivé stimulující vlastnosti, po vmasírování pozitivně působí na ztuhlá a bolestivá místa.
Mentol – zajišťuje lepší prokrvení končetin. Po vmasírování poskytuje úlevu kloubům.
Rozmarýnový olej – rozmarýn je bylina, která se pro své jedinečné účinky využívá již po celá staletí. Rozmarýnový olej se používá především jako masážní olej na klouby a svaly.

Použití

Dle potřeby nanést a vmasírovat na postižená místa.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.