Generica Probicus Premium 15 kapslí

Doplněk stravy

Akce 3 za cenu 2 Při nákupu 3 produktů značky Generica v libovolné kombinaci získáte nejlevnější za 0,01 Kč. Akce platí do 30. 11. 2020, nebo do vyprodání zásob. Podmínky akce

Skladem na e-shopu nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren

139

Cena za 100 g: 1904 Kč

O produktu

Probicus® Premium je probiotikum a současně synbiotikum nové generace a vybrané kmeny mají přirozeně vyšší odolnost vůči žaludečním kyselinám.

Je vhodný při užívání antibiotik nebo během cestování. Synbiotikum znamená obsah nejen živé bakterie ale i prebiotické vlákniny. Dohromady lépe účinkují (prebiotická vláknina slouží jako výživa pro přátelské střevní bakterie).

Bakterie mléčného kvašení (střevní mikroflóra) se přirozeně nacházejí ve střevě a mají výrazný vliv na naše zdraví. Tělo je samo neumí produkovat, proto  je potřeba je pravidelně doplňovat z výživy.

Dávkování:

Dospělí a děti od 3 let užívají 1 – 2 kapsle denně těsně po jídle. Přípravek je vhodný při a po užívání antibiotik, užívá se vždy 2 až 4 hodiny po užití antibiotika a je třeba v užívání pokračovat ještě minimálně 2 týdny po využívání antibiotik.

Dále je vhodný při vycestování do zahraničí začít užívat 2 dny před plánovanou cestou 1 kapsli denně a pokračovat ještě 2 dny po návratu.

Kapsle Probicus® Premium je možné užívat i v těhotenství a během kojení.

Složení:

Obsah vyvážené kombinace 5 vzájemně kompatibilních kmenů živých lyofilizovaných bakterií mléčného kvašení rodu Lactobacillus a Bifidobacterium doplněné o fruktooligosacharidy (prebiotickou vlákninu) a vitamin B6.

Upozornění:

Není vhodný pro děti do 3 let. Nesmí se přeskočit stanovená doporučená denní dávka. Potravní doplňky se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Garance obsahu bakteriálních kultur až do konce doby minimální trvanlivosti, neužívat po datu minimální trvanlivosti (vyznačené na obalu). Uchovávejte mimo dosah dětí!