ProbioLact 30 tobolek

Doplněk stravy

Značka: PROBIOLACT
Speciální tobolky s komplexem 5 různých kmenů živých mikroorganismů obohacené o fruktooligosacharidy a vitamin C pro zdravou imunitu.
Skladem na e-shopu
309

Cena za 1 kus: 10 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50077141

Laktobacily a bifidobakterie (probiotika) se vyskytují v zažívacím traktu a tvoří přirozenou střevní mikroflóru. Střevní mikroflóra ovlivňuje trávení i zdraví organismu. K narušení rovnováhy střevní flóry může dojít např. užíváním antibiotik, změnou stravy nebo prostředí při cestování.

5 různých kmenů živých mikroorganismů

Přípravek ProbioLact obsahuje kombinaci 5 různých kmenů živých mikroorganismů v počtu až 10 miliard v denní dávce s fruktooligosacharidy (prebiotikum) a s vitaminem C. Prebiotika slouží jako živiny pro probiotika. Vitamin C příznivě ovlivňuje funkci imunitního systému a přispívá k normálnímu energetickému metabolismu. Bakterie Lactobacillus acidophilus biofilm jsou zpracovány unikátní technologií do formy tzv. biofilmu. Biofilm je přirozená souvislá vrstva bakterií, které vytváří ochrannou a stimulační bariéru. Speciální enterosolventní tobolka přípravku ProbioLact déle chrání její obsah v žaludku před nízkým pH a pomáhá tak prodlužovat stabilitu a vitalitu živých kultur. ProbioLact oceníte zejména při užívání antibiotik, při cestování nebo nesprávné stravě.


Dávkování

Užívejte 1 tobolku 1-2x denně před jídlem. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny.

Složení

Probiotické kultury (Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus sporogenes, Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium breve, Lactobacillus acidophilus biofilm 20 mg), vitamin C (askorbát sodný) 50 mg (62,5 % * DRHP), přídatné látky: fruktooligosacharidy (plnidlo – prebiotikum), hydroxypropylmethylcelulosa a mikrokrystalická celulosa (plnidla), stearan hořečnatý (látka protispékavá), složení tobolky: hydroxypropylmethylcelulosa, gelanová guma, barvivo – oxid titaničitý v jedné tobolce.

* DRHP – denní referenční hodnota příjmu.

Upozornění

Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Neužívejte v případě přecitlivělosti na některou ze složek. Ukládejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.