Doplněk stravy

Probix combicare 30 tablet

Značka: PROBIX

Probix combicare obsahuje probiotické bakterie typické pro dutinu ústní i pro stěnu střeva v jedné tabletě. Doplněno prebiotiky + vitamin C pro podporu imunity.

285

Cena za 1 kus: 9,50 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 28.7.2024.

O produktu: Probix combicare 30 tablet

50092773

Úvod

Probix combicare obsahuje probiotické bakterie typické jak pro dutinu ústní, tak i pro sliznice střeva v jedné tabletě. Přípravek je doplnění prebiotiky, které podporují růst obsažených probiotik (laktobacilů a bifidobakterií), a vitaminem C pro podporu imunitního systému. Aby se bakterie dostaly na správné místo určení, podporuje Probix combicare přilnavost bakterií ke konkrétní sliznici. Laktobacily určené pro střevní sliznici jsou chráněny speciální enterosolventní úpravou, která zajišťuje průchod kyselým žaludečním prostředím.

Hlavní vlastnosti

  • 20 miliard bakterií v denní dávce
  • vyvážený komplex 13 kmenů živých mikroorganizmů
  • probiotika zaměřená na stabilizaci přátelské mikroflóry dutiny ústní
  • probiotika zaměřená na udržení rovnováhy střevní mikroflóry
  • prebiotikum (fruktooligosacharidy) pro podporu růstu laktobacilů a bifidobakterií

Dávkování

Užívejte 2x denně 1 tabletu po jídle, nechte volně rozpustit v ústech.


Složení

Plnidlo/sladidlo (isomalt), probiotické kultury (Lactobacillus rhamnosus, Streptococcus thermophilus,  Lactobacillus reuteri, Lactobacillus casei, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus acidophillus, Lactobacillus sporogenes, Bifidobacterium breve, Bifidobacterium longum, Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium lactis, Bifidobacterium animals, Bifidobacterium infantis), inulin, vitamín C (kyselina askorbová), protispékavé látky (stearan hořečnatý, talek), přírodní aroma jahoda, sladidlo (steviol-glykosidy).


Upozornění

Doplněk stravy se sladidly. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.