Procto-glyvenol čípky 10 ks

Registrovaný léčivý přípravek

Skladem na e-shopu

O produktu

Přípravek Procto-glyvenol léčí vnější a vnitřní hemoroidy. Hemoroidy jsou bolestivé, zduřelé žíly v oblasti konečníku. Účinná látka tribenosid působí proti zánětu, lidocain znecitlivuje tuto oblast a dohromady tak poskytují úlevu od svědění, píchání a bolesti způsobené hemoroidy. Přípravek je určen pro dospělé, dětem se může aplikovat pouze po doporučení lékařem. Přípravek Procto-glyvenol není vhodné používat během prvních třech měsíců těhotenství. Při kojení a po třetím měsíci těhotenství se používat může podle doporučeného dávkování.

Dávkování

Při akutních potížích aplikujte 2x denně (jednou ráno a jednou večer) jeden čípek. Pokud se potíže ustupují, aplikujte 1x denně 1 čípek. Přípravek Procto-glyvenol byste měli používat tak dlouho, dokud příznaky onemocnění nezmizí. Pokud se Váš stav zhorší nebo nezlepší do 7 dnů, poraďte se s lékařem.

Složení

Léčivými látkami jsou tribenosidum (400 mg) a lidocaini hydrochloridum monohydricum (40 mg) v 1 čípku.

Pomocnými látkami jsou čípkový základ E85, čípkový základ W35.

Upozornění

Upozornění:

Přípravek Procto-glyvenol obsahuje methylparaben a propylparaben, které mohou způsobit alergické reakce (pravděpodobně zpožděné). Procto-glyvenol obsahuje cetylalkohol, který může způsobit místní kožní reakce (např. kontaktní dermatitidu).

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.