Procto-Glyvenol čípky 10 ks

Registrovaný léčivý přípravek

Přípravek Procto-Glyvenol čípky léčí vnější a vnitřní hemoroidy. Působí proti zánětu a okamžitě ulevuje od svědění, píchání a bolesti způsobené hemoroidy.
185

O produktu: Procto-Glyvenol čípky 10 ks

50062467

Přípravek Procto-Glyvenol čípky léčí vnější a vnitřní hemoroidy. Hemoroidy jsou bolestivé, zduřelé žíly v oblasti konečníku. Léčivá látka tribenosid působí proti zánětu v malých krevních cévách. Lidocain znecitlivuje tuto oblast a okamžitě ulevuje od svědění, píchání a bolesti způsobené hemoroidy. Přípravek je určen pro dospělé, dětem se může aplikovat pouze po doporučení lékařem.

Hlavní vlastnosti:

  • léčí vnější i vnitřní hemoroidy
  • poskytuje okamžitou úlevu při potížích s hemoroidy
  • pomáhá při svědění, píchání a bolesti
  • volně prodejný lék k aplikaci do konečníku
  • čípky jsou jednotlivě balené

Dávkování

Při akutních potížíchí: 2x denně (ráno a večer) 1 čípek. Při ústupu obtíží: 1x denně 1 čípek. Přípravek Procto-Glyvenol byste měli používat tak dlouho, dokud příznaky onemocnění nezmizí. Pokud se do 7 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem.

Složení

Léčivé látky: tribenosidum 400 mg, lidocaini hydrochloridum monohydricum 40 mg v 1 čípku. Pomocné látky: čípkový základ E85, čípkový základ W35.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené dávkování. Nepodávejte dětem bez porady s lékařem. Neužívejte v případě přecitlivělosti na jakoukoliv složku přípravku. V případě, že trpíte jaterním onemocněním, konzultujte použití přípravku Procto-Glyvenol se svým lékařem nebo lékárníkem. Uchovávejte mimo dohled a dosah dětí!

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.