Registrovaný léčivý přípravek

Procto-Glyvenol rektální krém 30 g

Přípravek Procto-Glyvenol rektální krém léčí vnější a vnitřní hemoroidy. Působí proti zánětu a okamžitě ulevuje od svědění, píchání a bolesti způsobené hemoroidy.

199
Ušetříte 7%

Původní cena:  215 Kč  ·  sleva 16 Kč

Nejnižší cena před slevou: 215 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč.

O produktu: Procto-Glyvenol rektální krém 30 g

50060725

Věnujte se životu, ne hemoroidům – Procto Glyvenol

Procto-Glyvenol® rektální krém

Přípravek Procto-Glyvenol rektální krém léčí vnější a vnitřní hemoroidy. Hemoroidy jsou bolestivé, zduřelé žíly v oblasti konečníku. Léčivá látka tribenosid působí proti zánětu v malých krevních cévách. Lidocain znecitlivuje tuto oblast a okamžitě ulevuje od svědění, píchání a bolesti způsobené hemoroidy. Přípravek je určen pro dospělé, dětem se může aplikovat pouze po doporučení lékařem.

Hlavní vlastnosti:

  • léčí vnější i vnitřní hemoroidy
  • poskytuje okamžitou úlevu při potížích s hemoroidy
  • pomáhá při svědění, píchání a bolesti
  • je schválený pro těhotné od 4. měsíce a při kojení

 

Věnujte se životu, ne hemoroidům!

Při řešení problémů s hemoroidy nabízí značka Procto-Glyvenol® volně prodejné léky Procto-Glyvenol® čípky¹ a Procto-Glyvenol® krém² k léčbě hemoroidů.

Přípravek Procto-Glyvenol čípky¹ léčí vnější a vnitřní hemoroidy. Působí proti zánětu a okamžitě ulevují od svědění, píchání a bolesti způsobené hemoroidy.

V portfoliu značky dále najdete kosmetický přípravek Procto-Glyvenol® Soft³, který zajišťuje zvýšenou hygienu anální oblasti.

Věnujte se životu, ne hemoroidům! Procto-Glyvenol.

Vyzkoušejte také ubrousky pro intimní hygienu anální oblasti Procto-Glyvenol® Soft

Procto-Glyvenol Soft³ jsou vlhčené ubrousky s bylinným extraktem určené k péči o pokožku v anální oblasti, zejména při sklonu k hemoroidům. Slouží také jako šetrná náhrada toaletního papíru.

  • Obsahují přírodní výtažek z rostliny Ruscus aculeatus se zklidňujícím účinkem.
  • Lze využít i jako náhradu toaletního papíru (max. 3 ks na 1 spláchnutí).
  • Kosmetický přípravek.
Procto-Glyvenol Soft ubrousky vlhčené
Procto-Glyvenol rektální krém
Procto-Glyvenol čípky

Procto-Glyvenol® 10 čípků, léčivý přípravek¹

Procto-Glyvenol Soft ubrousky vlhčené
Procto-Glyvenol je schválený pro těhotné od 4. měsíce a při kojení (dodržujte doporučené dávkování!)

Dávkování

Pokud jsou příznaky akutní aplikujte krém 2x denně (ráno a večer), při ústupu obtíží 1x denně. Rektální krém vtlačte do konečníku pomocí plastového aplikátoru, nebo jej naneste do okolí konečníku. Před každým ošetřením, a zvláště po stolici, je nutné místo v okolí konečníku pečlivě omýt, či lépe osprchovat studenou vodou.

Přípravek Procto-Glyvenol byste měli používat tak dlouho, dokud příznaky onemocnění nezmizí. Pokud se do 7 dnů nebudete cítit lépe, nebo pokud se vám přitíží, musíte se poradit s lékařem.

Složení

Léčivé látky: Tribenosidum 5 g, lidocaini hydrochloridum monohydricum 2 g ve 100 g rektálního krému. Pomocné látky: cetomakrogol 1000, cetylalkohol, isopropyl-palmitát, tekutý parafin, metylparaben, propylparaben, sorbitan-stearát, nekrystalizující sorbitol 70%, kyselina stearová, čištěná voda.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené dávkování. Nepodávejte dětem bez porady s lékařem. Neužívejte v případě přecitlivělosti na jakoukoliv složku přípravku. V případě, že trpíte jaterním onemocněním, konzultujte použití přípravku Procto-Glyvenol se svým lékařem nebo lékárníkem. Přípravek Procto-Glyvenol obsahuje methylparaben a propylparaben, které mohou způsobit alergické reakce (pravděpodobně zpožděné). Procto-Glyvenol obsahuje cetylalkohol, který může způsobit místní kožní reakce (např. kontaktní dermatitidu). Tuba přípravku Procto-Glyvenol krém má ve spodní části latexové spojení. Pokud víte, že jste přecitlivělí na latex, buďte při manipulaci s tubou obzvláště opatrní. Uchovávejte mimo dohled a dosah dětí!

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.


1) Procto-Glyvenol čípky. Dávkování: Při akutních potížíchí: 2x denně (ráno a večer) 1 čípek. Při ústupu obtíží: 1x denně 1 čípek. Přípravek Procto-Glyvenol byste měli používat tak dlouho, dokud příznaky onemocnění nezmizí. Pokud se do 7 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se vám přitíží, musíte se poradit s lékařem. Léčivé látky: tribenosidum 400 mg, lidocaini hydrochloridum monohydricum 40 mg v 1 čípku. Pomocné látky: čípkový základ E85, čípkový základ W35. Upozornění: Nepřekračujte doporučené dávkování. Nepodávejte dětem bez porady s lékařem. Neužívejte v případě přecitlivělosti na jakoukoliv složku přípravku. V případě, že trpíte jaterním onemocněním, konzultujte použití přípravku Procto-Glyvenol se svým lékařem nebo lékárníkem. Uchovávejte mimo dohled a dosah dětí! LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

2) Procto-Glyvenol rektální krém. Dávkování: Pokud jsou příznaky akutní aplikujte krém 2x denně (ráno a večer), při ústupu obtíží 1x denně. Rektální krém vtlačte do konečníku pomocí plastového aplikátoru nebo jej naneste do okolí konečníku. Před každým ošetřením, a zvláště po stolici, je nutné místo v okolí konečníku pečlivě omýt či lépe osprchovat studenou vodou. Přípravek Procto-Glyvenol byste měli používat tak dlouho, dokud příznaky onemocnění nezmizí. Pokud se do 7 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem. Léčivé látky: tribenosidum 5 g, lidocaini hydrochloridum monohydricum 2 g ve 100 g rektálního krému. Pomocné látky: cetomakrogol 1000, cetylalkohol, isopropyl-palmitát, tekutý parafin, metylparaben, propylparaben, sorbitan-stearát, nekrystalizující sorbitol 70%, kyselina stearová, čištěná voda. Upozornění: Nepřekračujte doporučené dávkování. Nepodávejte dětem bez porady s lékařem. Neužívejte v případě přecitlivělosti na jakoukoliv složku přípravku. V případě, že trpíte jaterním onemocněním, konzultujte použití přípravku Procto-Glyvenol se svým lékařem nebo lékárníkem. Přípravek Procto-Glyvenol obsahuje methylparaben a propylparaben, které mohou způsobit alergické reakce (pravděpodobně zpožděné). Procto-Glyvenol obsahuje cetylalkohol, který může způsobit místní kožní reakce (např. kontaktní dermatitidu). Tuba přípravku Procto-Glyvenol krém má ve spodní části latexové spojení. Pokud víte, že jste přecitlivělí na latex, buďte při manipulaci s tubou obzvláště opatrní. Uchovávejte mimo dohled a dosah dětí! LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

3) Procto-Glyvenol Soft vlhčené ubrousky. Používejte podle potřeby, maximálně 3 ubrousky na jedno spláchnutí. Složení: Extrakt z kořene listnatce (Ruscus aculeatus). Neobsahuje alkohol ani parfemaci. 


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.