Doplněk stravy

Proenzi Intensive 120+60 tablet

Značka: PROENZI

Proenzi Intensive je komplexní kloubní výživa v tabletách s obsahem kolagenu typu II, glukosaminu, chondroitinu, extraktů z vrby, kurkumy a boswellie doplněné vitaminem C.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: Proenzi Intensive 120+60 tablet

50122874

Úvod

To nejlepší pro Váš pohyb. Proenzi Intensive obsahuje kombinaci tří základních stavebních složek kloubní chrupavky a dalších pojivových tkání, které jsou vlastní lidskému tělu: kolagen typu II, glukosamin sulfát a chondroitin sulfát. Složení doplňují výtažky z tradičně používané vrby bílé (Salix alba) a kurkumy dlouhé (Curcuma longa), extrakt z Boswellie a vitamin C. Užívání přípravku ocení osoby středního a vyššího věku a rovněž i mladší osoby se zvýšenou zátěží kloubů např. sportovci, lidé s nadváhou, těžce fyzicky pracující). Pro zdraví vašich kloubů doporučujeme být fyzicky aktivní, dodržovat dostatečný příjem tekutin, jíst vyváženou stravu bohatou na vitaminy a minerály, udržovat si přiměřenou tělesnou hmotnost a podporujte klouby vhodnou výživou. Nyní ve vánočním balení 120+60 tablet navíc.

Hlavní složky:

  • výtažky z vrby bílé (Salix alba) a kurkumy dlouhé (Curcuma longa) pomáhají udržet normální stav kloubů
  • extrakt z Boswellia serrata přispívá k normální funkci kloubů
  • vitamin C je důležitý pro správnou tvorbu kolagenu pro normální funkci kostí a chrupavek
  • mangan přispívá k normální tvorbě pojivových tkání a udržení normálního stavu kostí
  • patentovaný BioPerine (extrakt z pepřovníku černého) zlepšuje vstřebávání některých minerálů, vitamínů a dalších látek až o 80 %

Dávkování

Užívejte 2 tablety 1x denně nebo 1 tabletu 2x denně. Nejlépe po jídle, zapijte tekutinou. Užívejte po dobu 2 měsíců 3x ročně. V případě potřeby a pro maximální účinnost lze užívat nepřetržitě.


Složení

Glukosamin sulfát 1500 mg, chondroitin sulfát 100 mg, Boswellia serrata (extrakt z pryskyřice min. 10:1 – 15 mg) 150 mg, BioPerine 15 mg, ExPur komplex: kolagen typu II 20 µg, vitamin C 12 mg, Salix alba extrakt (obsahuje 80 mg salicilinu) 160 mg, kurkumin 100 mg, mangan 0,6 mg ve dvou tabletách.

Glukosamin sulfát *2KCl (z korýšů), látky protispékavé (celulosa, uhličitany vápenaté, hořečnaté soli mastných kyselin, talek), Salix alba extrakt, chondroitin sulfát, kurkumin (Curcuma longa) extrakt, stabilizátory (hydroxypropylmethylcelulosa, zesíťovaná sodná sůl karboxymethylcelulosy), rýžový škrob, emulgátor (estery sacharózy s mastnými kyselinami), odpěňovač (polyethylenglykol), Boswellia serrata extrakt, Piper nigrum extrakt, kyselina L-askorbová, glukonát manganatý, barvivo (oxidy a hydroxidy železa), kolagen typu II.


Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životní styl jsou důležité. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Osoby užívající léky na snížení srážlivosti krve by měly užívání přípravku konzultovat se svým lékařem. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu, při teplotě do 25 °C.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.