Topnatur Psyllium 100 g

Doplněk stravy

Značka: TOPNATUR
Topnatur Psyllium je 100% rostlinná vláknina, která v trávicím traktu až 40x nabobtná, zvětšuje tím objem stolice a podporuje šetrný pohyb střevního obsahu.
89

Cena za 1 kg: 890 Kč

O produktu: Topnatur Psyllium 100 g

50015308

Topnatur Psyllium je 100% rostlinná vláknina, která v trávicím traktu až 40x nabobtná, vytvoří měkký gel a tím zvyšuje objem stolice a podporuje šetrný pohyb střevního obsahu. Psyllium je přírodní a naprosto bezpečná vláknina užívaná milióny lidí na celém světě. V organismu se nevstřebává a není návyková. Díky své neutrální chuti jej můžete využít do pečení i vaření, často se využívá jako náhrada části mouky v různých lowcarb receptech.

Hlavní vlastnosti:

  • 100% rostlinná vláknina
  • v trávicím traktu zvětšuje až 40krát svůj objem
  • napomáhá správnému a snadnému vyprazdňování
  • není vstřebáváno tělem
  • není návykové

Dávkování

10 g Psyllium (2 kávové lžičky) rozmícháme ve 100 ml vody a zapijeme dalšími 250-300 ml vody. Pro posílení účinnosti užíváme 2x denně 30 minut před nebo po jídle. Psyllium je možné přidat do vhodných potravin (např. mléčných koktejlů nebo jogurtů). Důležité je však vždy zapít další sklenicí vody či jiné tekutiny.

Doporučená denní dávka vlákniny je 25-30 g za den. Její nedostatek může způsobit trávící komplikace, zejména zácpu.

Složení

Psyllium - osemení jitrocele indického (Plantago ovata), ošetřeno parou.

Upozornění

Doplněk stravy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí! 

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.