Puhdistamo Collagen Beauty 120 kapslí

Doplněk stravy

Značka: PUHDISTAMO
Puhdistamo Collagen Beauty obsahuje kolagen ve formě patentovaných kolagenních peptidů Verisol®, s klinicky ověřenou účinností + zinek a biotin pro krásu Vaší pleti.
Skladem na e-shopu
509

Cena za 100 kusů: 424 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50128521

Kolagen, vitamin C, zinek, biotin – 4 aktivní látky pro krásu Vaší pleti. Puhdistamo Collagen Beauty 120 kapslí obsahuje kolagen ve formě patentovaných kolagenních peptidů Verisol®, s klinicky ověřenou účinností. Zinek se v těle účastní procesů souvisejících se stavem vlasů, nehtů a pokožky a má s kolagenem synergické vlastnosti. V přípravku je obsažen ve třech chelátově vázaných formách – pikolinát, bisglycinát a monomethionin. Tyto organicky vázané sloučeniny zinku mají stejnou vazbu jako zinek vyskytující se přirozeně v přírodě, proto jsou pro tělo velmi dobře vstřebatelné. Vitamín C je jednak významným antioxidantem, navíc přispívá ke správné tvorbě kolagenu pro normální funkci kůže a chrupavek. Vitamin B7 – biotin podporuje dobrý stav vlasů a pokožky.

Hlavní vlastnosti:

  • obsahuje kolagen ve formě patentovaných kolagenních peptidů Verisol®
  • vitamin C přispívá ke správné tvorbě kolagenu pro normální funkci kůže
  • biotin a zinek podporuje dobrý stav vlasů a pokožky
  • zinek a vitamin C působí jako antioxidanty
  • vynikající biodostupnost
  • prémiová kvalita – obsahuje pouze aktivní složky
  • prémiová čistota – bez balastních aditiv, pojiv, plnidel a umělých sladidel
  • neobsahuje laktózu, mléko a lepek
  • holistické (celostní) složení produktu
  • vyvinuto a vyrobeno ve Finsku

Dávkování

Užívejte 1-4 kapsle denně. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny. Balení obsahuje dle zvoleného dávkování 30-120 denních dávek.

Složení

Kolagenové peptidy Verisol®B, kyselina L-askorbová, trojitý zinek (Tripla Sinkin™ – pikolinát zinečnatý, bisglycinát zinečnatý, mono-L-methionin sulfát zinečnatý), biotin, kapsle (celulóza, voda).

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není vhodné pro děti do 3 let. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Obsahuje kulatý absorbent pro redukci případné vlhkosti, nekonzumovat! Uchovávejte mimo dosah dětí!

O značce

Značka Puhdistamo nabízí jedinečnou řadu etických doplňků stravy, originálních adaptogenů z Laponska a výběrových superpotravin nejvyšší jakosti. Nekompromisní a vášnivý přístup k maximální možné kvalitě je doslova zakódován v DNA, tedy v základní genetické informaci celé značky! Jednotlivé produkty obsahují pouze čistou směs aktivních složek, to vše bez obsahu balastních aditiv, pojiv a plnidel. Prémiové suroviny jsou vybírány ze zdrojů jejich přirozeného výskytu daného druhu, ať se jedná o přírodní bohatství severských lesů v Laponsku a Finsku, nebo další špičkové lokality po celé zeměkouli. Celkový holistický koncept značky vychází z propojení moderních vědeckých poznatků a přírody. Tento celostní přístup poskytuje jedinečné nutriční a synergické botanické formulace, které jsou hluboce účinné a vyvážené.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.