Doplněk stravy

Puhdistamo Super Omega 3 60 kapslí

Značka: PUHDISTAMO

Puhdistamo Super Omega 3 obsahuje omega-3 mastné kyseliny EPA a DHA, které přispívají k normální činnosti srdce. Ze superčistého zdroje z okolí Antarktidy.

479

Cena za 1 kus: 7,98 Kč

Doprava zdarma

O produktu: Puhdistamo Super Omega 3 60 kapslí

50128532

Úvod

Doplněk stravy s omega-3 mastnými kyselinami ze superčistého zdroje. Puhdistamo Super Omega 3 60 kapslí obsahuje omega-3 mastné kyseliny EPA a DHA, které přispívají k normální činnosti srdce. Mimo samotných omega-3 mastných kyselin obsahují také fosfatydylcholin (aktivní forma cholinu) a astaxanthin, významný antioxidant, který zároveň působí jako přírodní barvivo – odtud červená barva kapslí.

Čistý a ekologický původ omega-3

Puhdistamo Super Omega 3 jsou získávány z krillu z oblasti kolem Antarktidy, kde je nejčistší mořská voda na světě. Omega-3 jsou získané metodou Ecoharvest, která na rozdíl od běžného rybolovu minimalizuje nechtěný úlovek, kdy jsou uloveni i jiní mořští živočichové. Krill použitý pro výrobu Omega-3 Puhdistamo žije v mořích daleko od rafinérií a velkého lodního provozu – výsledný produkt si proto udržuje vysokou čistotu. Omega-3 jsou navíc v přírodní fosfolipidové formě, která je pro tělo přirozená, a tedy i vysoce využitelná, a lze ji srovnat s konzumací celých ryb.

Hlavní vlastnosti:

  • omega-3 mastné kyseliny přispívají k normální činnosti srdce*
  • vynikající biodostupnost
  • prémiová kvalita– obsahuje pouze aktivní složky
  • prémiová čistota– bez balastních aditiv a plnidel
  • neobsahuje laktózu, mléko a lepek
  • holistické (celostní) složení produktu
  • vyvinuto a vyrobeno ve Finsku

Dávkování

Užívejte 2 kapsle denně. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny. Balení obsahuje 30 denních dávek.


Složení

Superba Boost™– olej z udržitelně získaného antarktického planktonu – krilu (Euphausia superba) (korýš), želatinová kapsle (rybí želatina, glycerol, voda).


Upozornění

Doplněk stravy. Nevhodné pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!


O značce

Značka Puhdistamo nabízí jedinečnou řadu etických doplňků stravy, originálních adaptogenů z Laponska a výběrových superpotravin nejvyšší jakosti. Nekompromisní a vášnivý přístup k maximální možné kvalitě je doslova zakódován v DNA, tedy v základní genetické informaci celé značky! Jednotlivé produkty obsahují pouze čistou směs aktivních složek, to vše bez obsahu balastních aditiv, pojiv a plnidel. Prémiové suroviny jsou vybírány ze zdrojů jejich přirozeného výskytu daného druhu, ať se jedná o přírodní bohatství severských lesů v Laponsku a Finsku, nebo další špičkové lokality po celé zeměkouli. Celkový holistický koncept značky vychází z propojení moderních vědeckých poznatků a přírody. Tento celostní přístup poskytuje jedinečné nutriční a synergické botanické formulace, které jsou hluboce účinné a vyvážené.

*Příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg EPA a DHA denně.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.