Puhdistamo Super Vitamin D 4000 IU 60 kapslí

Doplněk stravy

Značka: PUHDISTAMO
Puhdistamo Super Vitamin D 4000 IU 60 kapslí obsahuje vysokou dávku vitaminu D3 v oleji z tresčích jater + vitamin A pro podporu imunitního systému.
Skladem na e-shopu
295

Cena za 1 kus: 5 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50128534

Doplněk stravy s vitaminem D v oleji z tresčích jater + vitamin A. Puhdistamo Super Vitamin D 4000 IU 60 kapslí obsahuje vysokou dávku vitaminu D3. Cholekalciferol neboli vitamín D3 se v těle vytváří po vystavení pokožky slunečním paprskům. Dlouhou část roku je však jeho přirozená produkce omezená. Vitamin D je důležitý pro normální činnost svalů i k udržení normálního stavu kostí a zubů. Olej z tresčích jater kromě vitamínu D3 přirozeně obsahuje také vitamín A, který je důležitý pro náš zrak a stejně jako vitamin D podporuje obranyschopnost organizmu.

Hlavní vlastnosti:

 • vitamin D přispívá k udržení normální činnosti svalů
 • vitamin D přispívá k udržení normálního stavu kostí a zubů
 • vitamin D přispívá k normální hladině vápníku v krvi
 • vitamin D a vitamin A přispívají k normální funkci imunitního systému
 • vitamin A přispívá k udržení normálního stavu zraku
 • vynikající biodostupnost
 • prémiová kvalita– obsahuje pouze aktivní složky
 • prémiová čistota– bez balastních aditiv a plnidel
 • neobsahuje laktózu, mléko a lepek
 • holistické (celostní) složení produktu
 • vyvinuto a vyrobeno ve Finsku

Dávkování

Užívejte 1 kapsli 1x za 4 dny. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny. (Dávkování výrobce 1 kapsle denně upraveno dle české legislativy). Balení obsahuje 120 dávek.

Složení

Olej z tresčích jater, želatinová kapsle (hovězí želatina; glycerol, voda), cholekalciferol, vitamín E (alfa-tokoferol). Alergeny: rybí olej.

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není vhodné pro děti do 3 let. Děti, těhotné a kojící ženy konzultujte užívání s lékařem. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

O značce

Značka Puhdistamo nabízí jedinečnou řadu etických doplňků stravy, originálních adaptogenů z Laponska a výběrových superpotravin nejvyšší jakosti. Nekompromisní a vášnivý přístup k maximální možné kvalitě je doslova zakódován v DNA, tedy v základní genetické informaci celé značky! Jednotlivé produkty obsahují pouze čistou směs aktivních složek, to vše bez obsahu balastních aditiv, pojiv a plnidel. Prémiové suroviny jsou vybírány ze zdrojů jejich přirozeného výskytu daného druhu, ať se jedná o přírodní bohatství severských lesů v Laponsku a Finsku, nebo další špičkové lokality po celé zeměkouli. Celkový holistický koncept značky vychází z propojení moderních vědeckých poznatků a přírody. Tento celostní přístup poskytuje jedinečné nutriční a synergické botanické formulace, které jsou hluboce účinné a vyvážené.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.