Puhdistamo Triple Zinc 60 kapslí

Doplněk stravy

Značka: PUHDISTAMO
Puhdistamo Triple Zinc 60 kapslí obsahuje vysokou dávku organicky vázaného zinku v kombinaci látek, které podporují jeho nejlepší využití v organizmu.
Skladem na e-shopu
279

Cena za 1 kus: 5 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50128538

Doplněk stravy s organicky vázaným zinkem + vitamin C pro podporu imunitního systému. Puhdistamo Triple Zinc 60 kapslí obsahuje vysokou dávku zinku v kombinaci látek, které podporují jeho využití v organizmu. Zinek je součástí dlouhé řady biochemický procesů v našem těle. Je důležitý pro udržení pevných kostí i normálního stavu zraku. Přispívá k udržení normální hladiny testosteronu v krvi, k normální plodnosti a reprodukci a jeho dostatek se projevuje na kráse vlasů a pevnosti nehtů. Zinek, stejně jako obsažený vitamin C podporuje obranyschopnost našeho organizmu a je účinným antioxidantem.

Tři formy zinku

Puhdistamo Triple Zinc obsahuje nejlépe vstřebatelné a využitelné formy organicky/chelátově vázaného zinku (pikolinát, bisglycinát a monomethionin) v kombinaci volných forem důležitých aminokyselin (glycin, histidin, cystein, lysin, methionin), které podporují optimální vstřebávání. Přípravek je doplněný vzácnou formu aktivního koenzymu vitaminu B6, P5P, tj. Pyridoxal-5-fosfát, který mimo jiné zlepšuje využití zinku v našem těle a stimuluje produkci kyseliny pikolinové, která výborně podporuje vstřebávání zinku.

Hlavní vlastnosti:

  • zinek přispívá k udržení normálního stavu vlasů, nehtů a pokožky
  • zinek, vitamin C a vitamin B6 přispívají k normální funkci imunitního systému
  • zinek a vitamin C působí jako antioxidanty
  • vynikající biodostupnost
  • prémiová kvalita– obsahuje pouze aktivní složky
  • prémiová čistota– bez balastních aditiv a plnidel
  • neobsahuje laktózu, mléko a lepek
  • holistické (celostní) složení produktu
  • vyvinuto a vyrobeno ve Finsku
  • vhodné i pro vegany

Dávkování

Užívejte 1 kapsli denně. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny. Balení obsahuje 60 denních dávek.

Složení

Pikolinát zinečnatý, bisglycinát zinečnatý, mono-L-methionin sulfát zinečnatý, kyselina L-askorbová, citrusové bioflavonoidy, glycin, histidin, cystein, lysin, methionin, pyridoxal-5'-fosfát, kapsle (celulóza, voda). 

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není vhodné pro děti do 3 let. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Obsahuje kulatý absorbent pro redukci případné vlhkosti, nekonzumovat! Uchovávejte mimo dosah dětí!

O značce

Značka Puhdistamo nabízí jedinečnou řadu etických doplňků stravy, originálních adaptogenů z Laponska a výběrových superpotravin nejvyšší jakosti. Nekompromisní a vášnivý přístup k maximální možné kvalitě je doslova zakódován v DNA, tedy v základní genetické informaci celé značky! Jednotlivé produkty obsahují pouze čistou směs aktivních složek, to vše bez obsahu balastních aditiv, pojiv a plnidel. Prémiové suroviny jsou vybírány ze zdrojů jejich přirozeného výskytu daného druhu, ať se jedná o přírodní bohatství severských lesů v Laponsku a Finsku, nebo další špičkové lokality po celé zeměkouli. Celkový holistický koncept značky vychází z propojení moderních vědeckých poznatků a přírody. Tento celostní přístup poskytuje jedinečné nutriční a synergické botanické formulace, které jsou hluboce účinné a vyvážené.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.