Biocidní přípravky, repelenty

PURESSENTIEL Antibakteriální gel na ruce 80 ml

Produktová řada: Čistota

Očištění rukou bez vody a mýdla. S esenciálními oleji a alkoholem, který zajišťuje antibakteriální a antivirové působení. Aloe vera chrání před vysušením pokožky.

Akce 3 za cenu 2 Při nákupu 3 ks produktů značky PURESSENTIEL v libovolné kombinaci získáte nejlevnější za 0,01 Kč. Akce platí do 30. 6. 2024 nebo do vyprodání zásob.
119
Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 23.6.2024.

O produktu: PURESSENTIEL Antibakteriální gel na ruce 80 ml

50098866

Úvod

Antibakteriální gel k očištění rukou bez vody a mýdla. Vysoké procento alkoholu zajišťuje přípravku antibakteriální a antivirové působení. Likviduje 99,9 % virů a bakterií od prvních minut. Obsahuje esenciální oleje z citronu, levandule a tea-tree a extrakt z Aloe vera, který chrání pokožku před vysušením.

Hlavní vlastnosti:

  • hygiena rukou bez vody a mýdla
  • antibakteriální a antivirový účinek
  • nevysušuje pokožku

Složení

71,9 % alkoholu rostlinného původu, tři esenciální oleje (citron, levandule, tea tree) a extrakt z Aloe Vera.


Použití

Aplikujte kapku gelu (3 ml) do dlaní a roztírejte po dobu 60 sekund. Neoplachujte. Účinek je okamžitý. Účinnost LIKVIDACE VIRŮ dle normy: NF EN 14476 (1 min), LIKVIDACE BAKTERIÍ: NF EN 1040 (1 min), LIKVIDACE PLÍSNÍ: NF EN 1275 (2 min).


Upozornění

Nedoporučujeme pro děti do tří let. Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku. Uchovávejte v chladném a temném prostředí.

POKYNY PRO PRVNÍ POMOC: Při nadýchání: Postiženou osobu přemístěte na čerstvý vzduch a udržujte ji v teple a klidu. Při styku s kůží: V případě alergické reakce vyhledejte lékaře. Při zasažení očí: Důkladně vyplachujte měkkou, čistou vodou po dobu 15 minut při otevřených víčkách. Pokud se projeví zarudnutí, bolest nebo zhoršení zraku, vyhledejte očního lékaře. Při požití: Pokud je množství malé (ne více než jedno polknutí), vypláchněte ústa vodou a poraďte se s lékařem. Postiženou osobu udržujte v klidu. NEVYVOLÁVEJTE zvracení. Vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte štítek. Ve všech případech pochybností, nebo když příznaky přetrvávají, vyhledejte lékařskou pomoc. Osobě v bezvědomí nikdy nepodávejte nic ústy.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.