Doplněk stravy

Terezia Rakytníkový olej 100% kapky 30 ml

Značka: TEREZIA

Terezia 100% rakytníkový olej je lisovaný za studena z plodů rakytníku řešetlákového bez dalších příměsí. Je bohatým zdrojem vitaminů, organických kyselin, esenciálních omega-mastných kyselin a karotenoidů.

285

Cena za 100 ml: 950,00 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 28.7.2024.

O produktu: Terezia Rakytníkový olej 100% kapky 30 ml

50126258

Úvod

Terezia Rakytníkový olej je doplněk stravy s obsahem 100% rakytníkového oleje v kapkách. Rakytníkový olej má tmavě oranžovou barvu a získává se z plodů Rakytníku řešetlákového (Hippophae rhamnoides) lisováním za studena se zachováním všech látek důležitých pro lidské zdraví. Rakytníkový olej je přírodním zdrojem vitaminů, organických kyselin, tříslovin, minerálních solí a omega-3, 6 a 9 mastných kyselin. Rakytník řešetlákový podporuje přirozenou obranyschopnost organizmu, napomáhá normálnímu trávení a normální činnosti kardiovaskulárního systému, přispívá k dobrému fyzickému stavu a udržuje zdravou pokožku. Kapky můžete používat jak vnitřně, tak zevně: zvyšuje pružnost a vitalitu pokožky v místech zhojených ran, chrání a regeneruje pokožku a vyživuje ji.

Rakytníkový olej:

  • přispívá k přirozené obranyschopnosti organizmu
  • podporuje činnost srdce
  • příznivě působí při únavě
  • zlepšuje činnost trávicího traktu
  • pomáhá udržovat zdravou pokožku
  • přispívá k funkci sliznice očí a úst

Dávkování

Užívejte 2x denně 7 kapek před jídlem po dobu 3 měsíců. Kapky můžete nakapat do vody, čaje, džusu nebo na kostku cukru.


Složení

100 % rakytníkový olej bez příměsí.


Upozornění

K vnitřnímu i vnějšímu užití. Není vhodné pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Není náhradou vyvážené a pestré stravy a zdravého životního stylu. Vhodné pro celiaky, těhotné a kojící ženy.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.