Woykoff relaxa RAPID 30 pastilek

Doplněk stravy

Produkt je dočasně nedostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

O produktu

Pro rychlé uvolnění napětí. Pastilky s příchutí zeleného čaje. Přípravek Relaxa RAPID obsahuje kombinaci esenciální aminokyseliny l-theanin ze zeleného čaje a vitaminu B6. l-theanin působí přímo v mozku a navozuje stav hluboké relaxace bez pocitu ospalosti. Svým účinkem na metabolizmus serotoninu a dopaminu přispívá k pocitu pohody. Vitamin B6 přispívá k normální psychické činnosti a pomáhá snížit míru únavy a vyčerpání.

Relaxu RAPID doporučujeme osobám:

  • trpícím psychickým a somatickým neklidem
  • pod psychickým napětím z jakékoliv příčiny
  • snažícím se o stav relaxace za účelem hlubšího odpočinku
  • požadujícím hlubší soustředění, např. při studiu nebo kreativní práci
  • před náročným psychickým nebo fyzickým výkonem
  • trpícím plytkým spánkem nebo poruchami usínání

Forma chutných pastilek s příchutí zeleného čaje přispívá nejen k vysokému komfortu užívání i bez zapíjení, ale hlavně díky vstřebávání v ústní sliznici i k mnohem rychlejšímu nástupu účinku (asi 20 minut po podání a trvá několik hodin) a vyššímu účinku než běžné tablety.

Dávkování

Užívejte 1-2 tablety 1–3x denně. Pastilky rozkousejte nebo nechte rozpustit v ústech. Účinek se dostaví obvykle do 20 minut a stav relaxace přetrvává 3–6 hodin. Po 6-ti hodinách je možné dávku zopakovat. Nepřekračujte dávkování 6 tablet denně.

Přípravek je možné podávat dlouhodobě, je zcela nenávykový. Neovlivňuje pozornost, je možné ho užívat i při řízení motorových vozidel.

Složení

Extrakt ze zeleného čaje (99% l-theaninu) 100 mg, vitamin B6 (pyridoxin hydrochlorid) 2,5 mg (1071% denní referenční hodnoty příjmu) v jedné tabletě.

Sladidlo (xylitol), 20% extraktu ze zeleného čaje s obsahem l-theaninu 99%, maltodextrin, protispékavá látka (stearan hořečnatý), pyridoxin hydrochlorid, aroma

Upozornění

Není určeno pro děti. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Ukládejte mimo dosah dětí.