Doplněk stravy

Favea Riboflavin s postupným uvolňováním 30 tablet

Značka: FAVEA

Tablety s postupně uvolňujícím se do organismu vitaminem B2 (riboflavin), který je důležitý pro zdravou pokožku a sliznice a správnou funkci nervového systému.

129

Cena za 1 kus: 4,30 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu: Favea Riboflavin s postupným uvolňováním 30 tablet

50015768

Úvod

Chcete mít krásnou pokožku a dobrý zrak? Přípravek Riboflavin s postupným uvolňováním Vám pomůže. Během dne uvolňuje vitamin B2 z tablety do organismu a umožňuje tak jeho efektivní využití. Vitamin B2 (riboflavin) pomáhá udržovat pokožku a sliznice v normálním stavu, příznivě ovlivňuje červené krvinky, metabolismus železa a zrak. Podílí se na správném energetickém metabolismu a chrání buňky před oxidativním stresem. Přispívá k normální činnosti nervové soustavy a ke snížení míry únavy a vyčerpání.  


Dávkování

Užívejte 1x denně 1 tabletu.


Složení

Riboflavin (vitamin B2) 11,2 mg (800 % * DRHP), přídatné látky: mikrokrystalická celulosa, hydroxypropylmethylcelulosa a polyvinylpyrolidon (plnidla), stearan hořečnatý (látka protispékavá), potahovací látky: hydroxypropylmethylcelulosa, polyvinylpyrolidon v jedné tabletě.

* DRHP – denní referenční hodnota příjmu.


Upozornění

Není určeno pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.