Kosmetika

Rilastil D-Clar Tónující ochranný krém Medium SPF50+ 40 ml

Značka: RILASTIL
Produktová řada: Sun System

Tónující ochranný krém Medium SPF50+ D-Clar od Rilastil redukuje tmavé skvrny a sjednocuje vzhled pokožky. Chrání před sluncem. Vypíná a obnovuje pružnost.

NAVÍC Rilastil ručník 1 ks Při nákupu 2 označených produktů značky Rilastil získáte NAVÍC Rilastil Ručník 1 ks za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 7. 2024 nebo do vyprodání zásob.
NAVÍC Xerolact krém 50 ml Při nákupu libovolného produktů značky Rilastil získáte NAVÍC Xerolact krém 50 ml za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 7. 2024 nebo do vyprodání zásob.
Varianty produktu
445
Ušetříte 13%

Původní cena:  509 Kč  ·  sleva 64 Kč

Nejnižší cena před slevou: 509 Kč

Doprava zdarma

O produktu: Rilastil D-Clar Tónující ochranný krém Medium SPF50+ 40 ml

50152525

Úvod

Tónující ochranný krém Medium SPF50+ D-Clar od Rilastil snižuje viditelnost tmavých skvrn. Je ideální pro světlé fototypy, citlivou pleť a pleť se sklony k hyperpigmentaci. Ale i tehdy, když svůj obličej často vystavujete intenzivnímu slunění. Poskytuje ochranu před UVA i UVB zářením. Obsahuje antioxidanty, které působí proti stárnutí tváře. Vypíná pokožku a posiluje ji, takže je odolnější vůči vnějším vlivům. Nekomedogenní složení neucpává póry.

Hlavní vlastnosti:

  • sjednocuje tón pleti – odstín Medium
  • poskytuje velmi vysokou ochranu proti slunci (UVA i UVB filtry)
  • působí proti stárnutí pokožky
  • snižuje viditelnost tmavých skvrn
  • vylepšuje pružnost

Použití

Před pobytem na slunci aplikujte na pokožku dostatečnou vrstvu přípravku a rovnoměrně rozetřete. Nedostatečné množství výrazně snižuje úroveň ochrany. Nanášejte opakovaně, zvláště po koupání a osušení ručníkem nebo při nadměrném pocení. Doba ochrany se opakovanou aplikací neprodlužuje.


Upozornění

Nezůstávejte příliš dlouho na slunci. Nadměrná expozice sluncem představuje vážné zdravotní riziko. Žádný přípravek neposkytuje 100% ochranu před sluncem.


O značce

Italská dermokosmetika Rilastil nabízí produkty pro všechny druhy pleti, včetně té problematické a senzitivní. Kosmetiku vyrábí a testuje ve vlastních laboratořích. Již od 70. let se jméno Rilastil spojuje se špičkovými produkty na podporu pružnosti pokožky. Tato vlastnost je klíčová pro její krásu, ale i odolnost. Společnost nezapomíná ani na udržitelnost a enviromentální odpovědnost. V laboratořích využívá energii z obnovitelných zdrojů a netestuje na zvířatech.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.