Kosmetika

Rilastil D-Clar Tónující ochranný krém Medium SPF50+ 40 ml

Značka: RILASTIL
Produktová řada: D-Clar

Tónující ochranný krém Medium SPF50+ D-Clar od Rilastil redukuje tmavé skvrny a sjednocuje vzhled pokožky. Chrání před sluncem. Vypíná a obnovuje pružnost.

559 ušetříte 140 Kč

Původní cena 699 Kč, sleva 20%

Nejnižší cena před slevou: 699 Kč

O produktu: Rilastil D-Clar Tónující ochranný krém Medium SPF50+ 40 ml

50152525

Úvod

Tónující ochranný krém Medium SPF50+ D-Clar od Rilastil snižuje viditelnost tmavých skvrn. Je ideální pro světlé fototypy, citlivou pleť a pleť se sklony k hyperpigmentaci. Ale i tehdy, když svůj obličej často vystavujete intenzivnímu slunění. Poskytuje ochranu před UVA i UVB zářením. Obsahuje antioxidanty, které působí proti stárnutí tváře. Vypíná pokožku a posiluje ji, takže je odolnější vůči vnějším vlivům. Nekomedogenní složení neucpává póry.

Hlavní vlastnosti:

  • sjednocuje tón pleti – odstín Medium
  • poskytuje velmi vysokou ochranu proti slunci (UVA i UVB filtry)
  • působí proti stárnutí pokožky
  • snižuje viditelnost tmavých skvrn
  • vylepšuje pružnost

Použití

Před pobytem na slunci aplikujte na pokožku dostatečnou vrstvu přípravku a rovnoměrně rozetřete. Nedostatečné množství výrazně snižuje úroveň ochrany. Nanášejte opakovaně, zvláště po koupání a osušení ručníkem nebo při nadměrném pocení. Doba ochrany se opakovanou aplikací neprodlužuje.


Upozornění

Nezůstávejte příliš dlouho na slunci. Nadměrná expozice sluncem představuje vážné zdravotní riziko. Žádný přípravek neposkytuje 100% ochranu před sluncem.


O značce

Italská dermokosmetika Rilastil nabízí produkty pro všechny druhy pleti, včetně té problematické a senzitivní. Kosmetiku vyrábí a testuje ve vlastních laboratořích. Již od 70. let se jméno Rilastil spojuje se špičkovými produkty na podporu pružnosti pokožky. Tato vlastnost je klíčová pro její krásu, ale i odolnost. Společnost nezapomíná ani na udržitelnost a enviromentální odpovědnost. V laboratořích využívá energii z obnovitelných zdrojů a netestuje na zvířatech.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.