Rowatinex 20 tobolek

Registrovaný léčivý přípravek

Značka: ROWATINEX
Používají u dospělých, dospívajících a dětí od 6 let k léčbě močových kamenů, ledvinových kamenů a ledvinových onemocnění spolu s příznaky, které je doprovázejí.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
149

O produktu

50015988

Rowatinex se používá při ledvinových a močových kamenech, tak že napomáhá jejich rozpadu, rozpouštění a vyplavování. Po poradě s lékařem je vhodný k léčbě akutních i chronických onemocnění močových cest, při zánětech a infekcích močových cest a ke zmírnění zejména kolikovitých křečí.

Tento léčivý přípravek je směs léčivých látek tzv. terpenů zvyšujících vylučování moče, zmírňující křeče močových cest a umožňující rozpad, rozpouštění a vyplavování ledvinových a močových kamenů. Účinkuje při akutních i chronických zánětech močových cest a překrvením ledvin přispívá ke zvýšenému vylučování moči.


Dávkování

Dospělí užívají 3 – 4x denně 1 tobolku před jídlem. Doporučená denní dávka u dětí od 6 do 14 let je 1 – 2x denně 1 tobolka před jídlem. Tento lék nemají užívat pacienti s těžkými a opakovanými kolikami, se zástavou močení a při těžkých a opakujících se infekcích močových cest. V těhotenství (I.trimestr) a během kojení není užívání Rowatinexu vhodné.

Složení

Bez porady s lékařem je možno jej používat pro prevenci recidiv žlučových kamenů u dospělých. Pinenum a) 24,8 mg, Pinenum ß 6,2 mg, Camphenum 15,0 mg, Cineolum 3,0 mg, Fenchonum 4,0 mg, Borneolum 10,0 mg, Anetholum 4,0 mg v 1 měkké tobolce.

Pomocnými látkami jsou panenský olivový olej, želatina, glycerol 85%, sodná sůl ethylparabenu, sodná sůl propylparabenu, oranžová žluť E 110, chinolinová žluť E 104 a čištěná voda.

Upozornění

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.