Rowatinex 50 tobolek

Registrovaný léčivý přípravek

Skladem na e-shopu

O produktu

Rowatinex se používá při ledvinových a močových kamenech, tak že napomáhá jejich rozpadu, rozpouštění a vyplavování. Po poradě s lékařem je vhodný k léčbě akutních i chronických onemocnění močových cest, při zánětech a infekcích močových cest a ke zmírnění zejména kolikovitých křečí.

Tento léčivý přípravek je směs léčivých látek tzv. terpenů zvyšujících vylučování moče, zmírňující křeče močových cest a umožňující rozpad, rozpouštění a vyplavování ledvinových a močových kamenů. Účinkuje při akutních i chronických zánětech močových cest a překrvením ledvin, přispívá ke zvýšenému vylučování moči.

Dávkování

Dospělí užívají 3 – 4x denně 1 tobolku před jídlem. Doporučená denní dávka u dětí od 6 do 14 let je 1 – 2x denně 1 tobolka před jídlem.

Složení

Pinenum a) 24,8 mg, Pinenum ß 6,2 mg, Camphenum   15,0 mg, Cineolum 3,0 mg, Fenchonum  4,0 mg,  Borneolum  10,0 mg,  Anetholum  4,0 mg v 1 kapsli.

Pomocnými látkami jsou panenský olivový olej, želatina, glycerol 85%, sodná sůl ethylparabenu, sodná sůl propylparabenu, oranžová žluť E 110, chinolinová žluť E 104 a čištěná voda.

Upozornění

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.