SAGE

  (9)

Značka SAGE je synonymem prvotřídní kvality, propracovaného designu, inovativních technologií a uživatelského komfortu. Na českém trhu nabízí spotřebiče na přípravu kávy, odšťavňování, grilování a přípravu potravin. Filozofií značky SAGE je povýšit vaření na gurmánský zážitek díky spolehlivým kuchyňským spotřebičům. Hovoří o tom i slogany značky: „Žijeme jídlem“ a „Žijeme kávou“.

Seřadit podle
 • SAGE BJE410

  odšťavňovač
  Společnost Sage vytvořila odšťavňovač, který má velký plnicí otvor pro snadnou manipulaci s ovocem a zeleninou. Na výběr máte 2 rychlosti. Přístroj obsahuje nádobu na šťávu s objemem 1 l a nádobu na dužinu s objemem 3 l.
 • SAGE BRC60

  multifunkční hrnec
  Multifunkční hrnec slouží k přípravě rýže, rizota, omáček, dušených pokrmů, ale i jídle v páře apod.
 • Výkonný kuchyňský mixér s kvalitními nerezovými noži a možností mixování ve vakuu.
 • SAGE STM700SHY

  automatická konvice na čaj
  Konvice umožní zvolit si požadovanou teplotu a intenzitu čaje.
 • SAGE BJE430SIL

  odšťavňovač
  Odšťavňovač vytěží z ovoce a zeleniny maximum vitamínů a minerálů za pomoci technologie Cold Spin. Má velký plnicí otvor pro snadné použití a dvě nastavení rychlosti. Nádoba na šťávu pojme 2 litry tekutiny, do nádoby na odpad se vejdou 3 litry dužiny.
 • SAGE 800CP

  lis na citrusy
  S lisem na citrusy Sage získáte čerstvou ovocnou šťávu plnou vitamínů. Přístroj má příkon 110 W a jednu rychlost lisování. Disponuje bezpečnostním systémem a k práci využívá patentované sklopné rameno.
 • SAGE BTM800BSS

  automatická konvice na čaj
  Chytrá konvice na čaj vám umožní zvolit si požadovanou teplotu v závislosti na druhu připravovaného nápoje. Jakmile se zahřeje, přepne na funkci udržování teploty. Má objem 1,5 litru a příkon 1840 W.
 • SAGE SJE530 Cold Plus

  odšťavňovač
  4.5
  (2)
  Odšťavňovač s technologií Cold Spin a extra velkým plnicím otvorem.
 • SAGE SJE830BSS Cold XL

  odšťavňovač
  Odšťavňovač s extra velkým plnicím otvorem a maximální výtěžností.

Historie a vývoj značky Breville

SAGE je evropskou značkou společnosti Breville, jejíž produkty se prodávají ve více než 50 zemích světa. Společnost vznikla v roce 1932 a jako první výrobce na světě vyvinula sendvič-toaster. Spotřebič zaznamenal velký úspěch a po jeho uvedení na australský trh v roce 1974 se prodalo 400 000 kusů. V současné době se společnost může pochlubit úspěšným prodejem malých kuchyňských spotřebičů v té nejvyšší kvalitě a s dlouhou životností.

Jedinečné a inovativní kuchyňské spotřebiče

Úspěch značky Breville tkví v četných investicích do vývoje produktů, inovace a zaměření na design. Společnost prohlubuje své znalosti přípravy pokrmů, tak jak s nimi pracuje samotný spotřebitel. Tyto znalosti pak následně odráží ve svém produktovém portfoliu, čímž se odlišuje od konkurence. Právem oblíbené jsou zejména lisy na citrusy, odšťavňovače nebo rychlovarné konvice.