Saloos Dermsanit sprej 50 ml

Kosmetika

Značka: SALOOS
Čisticí sprej na ruce na bázi vysokoprocentního alkoholu, který má antimikrobiální a antivirový účinek. Nevysušuje a provoní pokožku. citrusovou vůní.
119

O produktu: Saloos Dermsanit sprej 50 ml

50119709

Čisticí sprej na ruce na bázi vysokoprocentního alkoholu, který má antimikrobiální a antivirový účinek. Aby Vaše ruce nebyly vysušené, přípravek obsahuje glycerin, který skvěle hydratuje pokožku. Díky rozprašovači se pohodlně aplikuje a zajistí rychlou hygienu rukou, ať už jste kdekoliv. Nezanechává lepivý pocit a není třeba ho oplachovat. 100% přírodní esence litsea cubeba osvěží pokožku citrusovou vůní.

Hlavní vlastnosti:

  • zajistí rychlou hygienu rukou
  • obsahuje alkohol, který má antimikrobiální a antivirový účinek
  • nevysušuje a příjemně provoní pokožku

Praktické balení na cesty

Dermsanit má praktické balení, které můžete mít neustále s sebou i na cestách. Díky snadné aplikaci je také pohodlným a účinným prostředkem na čištění povrchů se zvýšeným výskytem bakterií jako jsou kliky, madla, klávesnice, hračky a další předměty.


Složení

Alcohol denat. (70 %), Aqua, Glycerin, Litsea Cubeba Fruit Oil, Citral**, Limonene**, Linalool**, Geraniol**, **součást éterického oleje.

Upozornění

Nepoužívejte na poškozenou pokožku. Zamezte kontaktu s očima. V případě zasažení očí důkladně vypláchněte tekoucí vodou. Výrobek obsahuje alkohol. Hořlavina. Chraňte před otevřeným ohněm a horkými povrchy. Při použití nekuřte. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.