Kosmetika

skinexpert BY DR.MAX Solar Sun Oil SPF50 200 ml

Produktová řada: Solar
5.0

skinexpert BY DR.MAX SOLAR Sun Oil SPF50 je vhodný i pro citlivou pokožku, které poskytuje vysokou ochranu před sluncem. Obsahuje fotostabilní UVB/UVA filtry.

Akce 1 + 1 Při nákupu dvou produktů značky Skinexpert by Dr. Max z produktové řady SOLAR získáte levnější z nich za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 8. 2024 nebo do vyprodání zásob.
Varianty produktu
519
Doprava zdarma

O produktu: skinexpert BY DR.MAX Solar Sun Oil SPF50 200 ml

50144998

Skinexpert BY DR.MAX SOLAR Sun Oil SPF50

Sluneční ochrana s vitaminem E. SOLAR SUN OIL 50 SPF obsahuje fotostabilní filtry, které poskytují vysokou ochranu před UVB a UVA zářením. Směs přírodních tokoferolu – vitamin E odbourává volné radikály, které vznikají v pokožce jako důsledek pobytu na slunci a podporuje ochranu a přirozenou regeneraci pokožky. Díky rozprašovací se olej snadno aplikuje i na nepřístupná místa.


skinexpert by Dr. Max SOLAR - těšte se z každého slunečního paprsku

HLAVNÍ BENEFITY


ÚČINNÁ UVA A UVB OCHRANA PROTI SLUNCI

ÚČINNÁ UVA A UVB OCHRANA PROTI SLUNCI

UVA a UVB ochrana proti slunečnímu záření.

SNADNÁ APLIKACE

SNADNÁ APLIKACE

Díky rozprašovači se olej snadno aplikuje i na nepřístupná místa.


OCHRANNÝ FAKTOR SPF


Ochranný faktor SPF vyjadřuje míru ochrany proti UVB záření, které je zodpovědné za zčervenání nebo spálení pokožky. Pro dostatečnou ochranu pokožky je důležitá i ochrana před UVA zářením, které prostupuje do hlubších vrstev pokožky a je zodpovědné za předčasné stárnutí pokožky a muže vyvolat vznik sluneční alergie. Produkty SOLAR nabízí vyvážený poměr SPF faktoru a UVA ochrany. Pro správný výběr opalovacího krému je potřeba zohlednit i kožní fototyp pleti a předchozí zkušenosti s pobytem na slunci. Více rad pro správný výběr najdete na škola opalování.AKTIVNÍ LÁTKY


UVA a UVB filtry
Vitamín E


DOPORUČUJEME V KOMBINACI S


SOLAR SUN LOTION 50 SPF

SOLAR SUN LOTION 50 SPF

200 ml
Mléko na opalování
Stupeň ochrany: Vysoký

SOLAR SUN OIL 30 SPF

SOLAR SUN OIL 30 SPF

200 ml
Olej na opalování
Stupeň ochrany: Vysoký

SOLAR AFTER SUN LOTION

SOLAR AFTER SUN LOTION

200 ml
Mléko po opalování
Vhodné pro děti od 3 let.


UPOZORNĚNÍ


Žádný opalovací přípravek neposkytuje 100% ochranu před slunečním zářením. Nezůstávejte na slunci příliš dlouho, i když jste použili prostředky na ochranu proti slunečnímu záření. Nevystavujte kojence a malé děti přímému slunci. Nadměrná expozice slunci představuje vážné zdravotní riziko.


POUŽITÍ


Dostatečné množství přípravku naneste na pokožku 15 – 30 minut před vystavením se slunci. Nedostatečné množství výrazně snižuje úroveň ochrany. Aplikaci pravidelně opakujte, zejména po koupání, při nadměrném pocení nebo po osušení ručníkem. Doba ochrany se opakovanou aplikací neprodlužuje.


OBJEVTE DALŠÍ PRODUKTY Z ŘADY SOLAR SKINEXPERT BY DR.MAX

OBJEVTE DALŠÍ PRODUKTY Z ŘADY SOLAR SKINEXPERT BY DR.MAX

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.