Doplněk stravy

Solgar Omega 3 Double Strength 60 tobolek

Značka: SOLGAR

Solgar Omega 3 Double Strength obsahuje vyvážený zdroj omega-3 polynenasycených mastných kyselin pro vaše srdce i činnost mozku.

Velikost balení

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

799

Cena za 1 kus: 13,32 Kč

Doprava zdarma

O produktu: Solgar Omega 3 Double Strength 60 tobolek

50142872

Úvod

Doplněk stravy Solgar Omega 3 Double Strength obsahuje vyvážený zdroj omega-3 polynenasycených mastných kyselin pro vaše srdce i činnost mozku. Přirozeně se vyskytující formy těchto kyselin v rybím oleji umožňují jejich maximální absorpci a využití. Měkké tobolky obsahují olej z volně žijících a sezónně dostupných studenovodních ryb.

Hlavní vlastnosti

  • EPA a DHA přispívají k normální činnosti srdce*
  • DHA přispívá k udržení normální činnosti mozku**
  • DHA a EPA přispívají k udržení normální hladiny triglyceridů v krvi***

Dávkování

Dospělí: Užívejte 4 tobolky denně nejlépe s jídlem nebo podle doporučení lékaře. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny.


Složení

Koncentrát rybího oleje z ryb ze studených vod, obal měkké tobolky: želatina (hovězí), rostlinný glycerin (z oleje z palmových jader a kokosového oleje); antioxidant: směs tokoferolů (vitamín E). Alergeny jsou vyznačeny tučně. Bez cukru a škrobů. Neobsahuje: lepek, pšenici, mléko, kvasnice, konzervanty, sladidla, umělá aromata ani barviva.


Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Pokud jste těhotná, kojíte, užíváte nějaké léky nebo máte jakýkoli zdravotní problém, poraďte se před užitím tohoto produktu se svým lékařem. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

* Příznivého účinku se dosáhne při příjmu 250 mg DHA a EPA denně. ** Příznivého účinku se dosáhne při příjmu 250 mg DHA denně. *** Příznivého účinku se dosáhne při příjmu 2 g EPA a DHA denně. Nesmí být překročen doplňkový přívod 5 g denně v kombinaci EPA a DHA.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.