Spektrum

  (4)

Nabijte své tělo vitamíny! Značka Spektrum patří k předním výrobcům vitamínů a minerálů, které jsou vhodné pro všechny bez rozdílu věku. Výrobky Spektrum se vyznačují výbornou chutí, kterou si okamžitě zamilujete. Ani vám nepřijde, že děláte něco pro své zdraví, protože si skutečně každý den pochutnáváte.

Seřadit podle
  • Spektrum Energiy je komplexního multivitamin s minerály a koenzymem Q.
  • Želatinové multivitaminy pro dospělé. Spektrum gummies imunita obsahuje větší množství vitaminů a minerálů ve vyváženém poměru.
  • Želatinové multivitaminy s minerály obohacené o extrakt z plodů rakytníku pro dospělé po padesátce.
  • Prémiový a komplexní multivitamin se stopovými prvky. Součástí preparátu je komplex Imunactiv®, který obsahuje beta-glukan, bioflavonoidy, vitamin C a zinek.

    Je libo tablety nebo raději gumové želatinky?

    Doplňky stravy Spektrum se vyrábějí ve formě želatinových gumových medvídků a multivitaminů v tabletách. V doporučených denních dávkách obsahují vitamíny A a C a dále riboflavin, měď, vápník a zinek. Speciálně pro uživatele nad 50 let jsou určeny přípravky Spektrum Gummies 50+, které jsou obohaceny o rakytník a přispívají ke kvalitnímu a aktivnímu životu po padesátce.

    Spektrum je doplněk stravy. Nenahrazuje pestrou stravu. Nepřekračujte doporučené dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí.