Nupreme BIO Spirulina 750 tablet

Doplněk stravy

Značka: NUPREME
Tablety se sladkovodní sinicí Spirulinou, která je přírodním zdrojem vitaminů, minerálů, chlorofylu, bílkovin, beta-karotenu a dalších aktivních látek.
Skladem na e-shopu
229 ušetříte 50 Kč

Původní cena 279 Kč , sleva 18%

Nejnižší cena před slevou: 279 Kč

Cena za 100 kusů: 31 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50117214

Spirulina je sladkovodní sinice bohatá na kvalitní bílkovinu obsahující všechny esenciální aminokyseliny. Proteiny se nejen podílejí na tvorbě svaloviny, ale jsou důležité i pro celkový metabolismus. Dodává tělu řadu potřebných živin v lehce vstřebatelné formě. Je zdrojem beta-karotenu, chlorofylu, vitaminů (především skupiny B), minerálů (draslík, fosfor, hořčík, železo, zinek), antioxidantů a enzymů.

Spirulina působí jako antioxidant, přispívá k normální hladině cukru v krvi a napomáhá přirozené obranyschopnosti. Díky schopnosti podporovat přirozený metabolismus je často užívána při dietních kúrách, kontroluje tělesnou hmotnost. Příznivě ovlivňuje tonus a vitalitu.


Dávkování

Dospělí užívají 7-12 tablet 2x denně, děti od 3 let užívají 1-4 tablety denně 15 minut před jídlem. Zapijte neperlivou vodou.

Složení

Sladkovodní sinice Spirulina, sladkovodní řasa chlorella (až 1 %).

Upozornění

Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno dětem do 3 let. Těhotné a kojící ženy použití přípravku musí konzultovat se svým lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.