Stevia SLIM&FIT sladidlo se steviol-glykosidy 350 tablet

Doplněk stravy

Stevia SLIM&FIT sladidlo se steviol-glykosidy je tabletové sladidlo na bázi steviol-glykosidů a erythritolu s téměř nulovou kalorickou hodnotou. Je ideální ke slazení nápojů, vaření a zavařování.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
125

Cena za 100 kusů: 36 Kč

O produktu

50133160

Moderní slazení bez energetické hodnoty. Stevia SLIM&FIT sladidlo se steviol-glykosidy je tabletové sladidlo na bázi steviol-glykosidů a erythritolu. Je ideální zejména k přímému slazení studených a teplých nápojů, vaření, pečení a zavařování či sterilizaci ovoce a zeleniny.

Sladidla získaná z přírodních zdrojů

  • Steviol-glykosidy ze subtropické rostliny stévie jsou nekalorickým sladidlem s mnohonásobně vyšší sladivostí než sacharóza. Mají nízký glykemický index a nepřispívají k tvorbě zubního kazu.
  • Erythritol je cukerný alkohol, který se přirozeně vyskytuje v ovoci nebo také ve fermentovaných potravinách. Získává se fermentačním procesem z glukózy z kukuřičného škrobu. Je sladivější než sacharóza, ale bez kalorické hodnoty.

Složení

Sladidlo erythritol (43,5 %), sladidlo steviol-glykosid (20 %), regulátor kyselosti: citronan monosodný a hydrogenuhličitan sodný. Tabletovací přísady: mikrokrystalická celulóza. Stearan hořečnatý.

Použití

1 tableta nahrazuje 1 lžičku řepného cukru.

Upozornění

Doplněk stravy se sladidly. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není náhradou pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.