Stoptussin 30 tablet

Registrovaný léčivý přípravek

Značka: STOPTUSSIN
Přípravek Stoptussin tablety pomáhají proti kašli. Tlumí suchý, dráždivý kašel a díky obsahu guaifenesinu ulehčují transport hlenu a vykašlávání u dospělých a dospívajících od 12 let.
Skladem na e-shopu
149 ušetříte 30 Kč

Původní cena 179 Kč , sleva 17%

Nejnižší cena před slevou: 179 Kč

O produktu

50125358

Stoptussin tlumí suchý dráždivý, obtížně ztišitelný kašel různého původu. Zároveň usnadňuje odkašlání hlenu. Stoptussin obsahuje dvě účinné látky. Butamirát tiší dráždivý kašel, ale netlumí dýchací centrum. Guaifenesin snižuje viskozitu hlenu a tím ulehčuje transport hlenu a vykašlávání. Praktickou formu tablet využijete např. při cestování. Stoptussin tablety mohou užívat dospělí a děti od 12 let.


Dávkování

Tablety se užívají podle hmotnosti pacienta. Do 50 kg užívejte 4x denně 1/2 tablety, pacienti s hmotností 50 - 70 kg užívají 3x denně 1 tabletu, s hmotností 70 - 90 kg 3x denně 1 a 1/2 tablety a nad 90 kg 3x denně 2 tablety. Odstup mezi jednotlivými dávkami by měl být 4 - 6 hodin. Bez porady s lékařem neužívejte déle než 7 dnů.

Složení

Léčivými látkami jsou butamirati citras 0,004 g a guaifenesinum 0,1 g v 1 tabletě.

Pomocné látky jsou srážený oxid křemičitý, mannitol, mikrokrystalická celulosa, glycerol-tribehenát, agnesium-stearát.

Upozornění

Není určeno pro děti do 12 let.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.