Péče o dítě

Suavinex Premium Hygge Novorozenecký set zelený

Značka: SUAVINEX
Produktová řada: Premium Hygge
5.0

Suavinex novorozenecký set „Vítáme tě na svět“ jistě potěší každou novopečenou maminku. Pastelové barvy s něžnými obrázky jsou jen rámcem plně funkční a do detailů propracované kojenecké výbavičky.

1 190

O produktu: Suavinex Premium Hygge Novorozenecký set zelený

50120615

Úvod

Suavinex Novorozenecký set „Vítáme tě na svět“ jistě potěší každou novopečenou maminku. Pastelové barvy s něžnými obrázky jsou jen rámcem plně funkční a do detailů propracované kojenecké výbavičky. Osmidílná dárková sada z kolekce Premium Hygee obsahuje: Láhev 360 ml s rychlým průtokem + Láhev 270 ml s 3-poziční savičkou + Láhev 150 ml s pomalým průtokem + Dávkovač sušeného mléka + Dudlík s kulatou silikonovou savičkou + Klip na dudlík + Krabičku na dva dudlíky + lžičku.

 • Láhev 150 ml s pomalým průtokem: Širokohrdlá kojenecká lahvička pro děti od narození. Má ergonomický tvar, a tak se Vám během krmení miminka bude pohodlně držet. Je opatřena kulatou silkonovou savičkou s pomalým průtokem a anti-kolikovými průduchy, které umožňují přisávání vzduchu do láhve. Mléko tak může plynule proudit a Vaše děťátko pije klidně, bez zbytečného polykání vzduchu. Savička je schválena španělskou asociací pediatrů a dentistů.
 • Láhev 270 ml s 3-poziční savičkou: Širokohrdlá kojenecká lahvička pro děti od narození. Má ergonomický tvar a je opatřena kulatou silkonovou 3poziční savičkou s anti-kolikovými průduchy. Savičkou lze regulovat sílu průtoku pokrmu, a to pouhým pootáčením. Savička je schválena španělskou asociací pediatrů a dentistů.
 • Láhev 360 ml s rychlým průtokem: Širokohrdlá kojenecká lahvička pro děti od 4 měsíců. Má ergonomický tvar a je opatřena kulatou silkonovou savičkou s rychlým průtokem a anti-kolikovými průduchy. Rychlý průtok je vhodný pro hustší tekutiny typu kaše a podobně. Savička je schválena španělskou asociací pediatrů a dentistů.
 • Dávkovač sušeného mléka je praktický čtyřkomorový zásobník, do kterého si můžete připravit odměřené sušené mléko či cereální kaši. Oceníte jej, pokud se připravujete na cesty, při nočním krmení i v případě, že jste nuceni svěřit péči o miminko na chvíli někomu jinému. Součástí dávkovače je i nálevka pro snadnější přesypání sušeného mléka do lahvičky a víčka.
 • Dudlík s fyziologickou savičkou je vyroben z kvalitního lékařského silikonu. Jeho savička má symetrický plochý tvar kapky a vzduchové průduchy zabezpečují stálou cirkulaci vzduchu kolem dětské pusinky. Šidítko bylo vyvinuto ve spolupráci s Asociací španělských dětských ortodontistů a respektuje přirozený vývoj dásní, zubů i patra dítěte. Velikost je vhodná pro miminka 0-6 měsíců.
 • Klip na dudlík se stuhou je praktická pomůcka dotažená do každého detailu, Zaoblené tvary a měkký materiál zaručí, že nebude dítě nikde tlačit a dudlíček bude stále v dosahu. Pevná široká stužka je jen nezbytně dlouhá, aby se nezamotávala a nepřekážela.
 • Duo krabička na dudlíky lze rozdělit na dvě části a box s jedním dudlíkem vložit pohodlně do kabelky. Je opatřena praktickým poutkem k zavěšení do kočárku nebo k postýlce.

Složení

Materiál: PP, Silikon. Vyrobeno v rámci EU. Veškeré výrobky jsou bez BPA, klinicky testované a vyrobené španělským farmaceutickým výrobcem. Barvy použity pro dekorování výrobků značky Suavinex jsou přírodní a netoxické, přehnané čištění je může poškodit.


Použití

 • Kojenecké láhve: Před každým použitím pečlivě umyjte zvlášť savičku i láhev s příslušenstvím a sterilizujte jej. K čištění láhve použijte teplou vodu a mýdlo nebo ji myjte v myčce nádobí. Nepoužívejte dezinfekční prostředky s obsahem alkoholu, agresivní roztoky jako čistící prostředky a rozpouštědla a antibakteriální čističe. Myjte v myčce nádobí pouze ve vrchním koši a při teplotě nepřesahující 60°C. Potravinářská barviva mohou některé komponenty obarvit. Po každém použití propláchněte velkým množstvím vody. Použití v mikrovlnné troubě: při ohřevu láhev musí být alespoň do poloviny naplněna tekutinou nebo jídlem. Mikrovlnnému ohřevu věnujte zvýšenou pozornost. Ohřátou tekutinu vždy promíchejte, aby se zajistilo rovnoměrné rozložení tepla a před podáváním teplotu zkontrolujte.
 • Dudlíky a klipsy: Před každým použitím, stejně jako před prvním, dudlík umyjte. Voda a mýdlo mohou být velmi adekvátními prostředky pro umytí obou výrobků.
 • Dávkovač na sušené mléko, Dětská lžička: Před použitím, i před prvním, výrobek umyjte vodou a prostředkem na mytí nádobí. Nádobí i příbory lze mýt v myčce. Nevkládejte do mikrovlnné trouby.
 • Krabička na dudlíky: Omývejte vodou a mýdlem.

Upozornění

 • Kojenecké lahvičky používat vždy pod dohledem dospělé osoby. Nepřetržité a dlouhodobé sání tekutin může způsobit zubní kaz. Před každým použitím savičku zkontrolujte a natáhněte všemi směry. Vyhoďte do odpadu při prvních známkách poškození nebo změknutí. Pokud se součásti nepoužívají, odstraňte je z dosahu dítěte. Před krmením vždy zkontrolujte teplotu potravy.
 • Dudlíky a klipsy: Před každým použitím výrobek pečlivě zkontrolujte. Natáhněte dudlík do všech směrů. V případě jakýchkoli známek poškození nebo opotřebení jej vyhoďte. Používejte pouze držáky dudlíků, které byly testovány v souladu s normou EN 12586. Na dudlík nikdy nepřipínejte jiné šňůrky nebo stuhy. Mohlo by dojít k udušení dítěte. Nikdy savičku nenamáčejte do sladkých tekutin nebo léků, dítěti to může způsobit zubní kazy. Po jednom až dvou měsících používání dudlík z bezpečnostních a hygienických důvodů vyměňte. Pokud dudlík zůstane v ústech dítěte, nenechte se vyvést z míry. Je navržen tak, aby ho dítě nemohlo spolknout. Co nejopatrněji jej vyjměte z úst.

O značce

Španělská společnost Suavinex, specialista na kojenecký sortiment, vytváří své produkty s láskou a pečlivostí. V období, kdy nic na světě není důležitější než Vaše dítě, je smyslem této značky přispět k tomu, aby se cítilo dobře, protože pak budete šťastní i Vy. Funkční a bezpečné výrobky si rozumí s módními trendy. Kolekce jsou každý rok obměňovány a lahvičky, dudlíky a klipsy byly povýšeny na skutečně módní doplňky pro miminka.

Kvalita je zásadní

Výrobky jsou certifikované a firma spolupracuje s Výborem For Child Use and Care Articles, organizace pověřené zpracováním norem pro dětské výrobky v Evropě. Vývoj šidítek a saviček probíhá za spolupráce se Španělským sdružením dětského zubařství.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.