Suavinex Zero Zero Kojenecká láhev S 0m+ 180 ml 1 ks

Péče o dítě

Značka: SUAVINEX
Antikoliková láhev s pomalým průtokem pro miminka od narození.  Ideální pro kojence dokrmované lahvičkou pro snadný přechod od kojení k nakrmení z láhve a zpět.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
355

O produktu

50117910

Antikoliková láhev s pomalým průtokem pro miminka od narození. Každý detail lahvičky směřuje k tomu, aby co nejlépe napodobila proces kojení. V případě, že kojené miminko bývá příležitostně krmeno lahvičkou napomáhá systém Zero Zero snadnému přecházení od kojení k nakrmení z láhve a zpět.

Lahvička Zero Zero

Uvnitř lahvičky je sáček z polotuhého, pružného a velmi trvanlivého silikonu. Při krmení dítěte sáček napodobuje mléčnou žlázu a stahuje se v závislosti na tom, jak dítě saje. Díky vzduchu, který se nachází v prostoru vnější strany váčku, dochází k vytváření vakua uvnitř, což zabraňuje vniku vzduchových bublin. Pomáhá tak redukovat množství vzduchu, který dítě spolyká při kojení a který bývá příčinou kojeneckých kolik.

Krmení jako od maminky

Suavinex Zero Zero Antikoliková savička je vytvořena z ultra jemného silikonu v barvě pleti a na dotek zcela připomíná bradavku matky. Delší sosák s konvexním tvarem zajistí stejnou polohu a práci úst, jazyka a čelistních svalů dítěte, jako u mateřského prsu. Díky umístění na okraji láhve je savička vždy plná a nedovolí vniknutí vzduchových bublin. Náklon savičky podporuje správnou polohu krku dítěte, pohodlné krmení a brání zpětnému toku mléka. Vhodné i pro předčasně narozené děti se slabší schopností sání.

Hlavní vlastnosti:

  • antikoliková láhev zabraňuje vnikání vzduchových bublin do mléka
  • savička tvarem a texturou připomíná mateřskou bradavku
  • tvar savičky navádí ke stejné technice sání jako z prsu matky
  • usnadňuje přecházení od kojení k nakrmení z láhve a zpět
  • velikost průtoku savičky: S – pomalý průtok
  • objem: 180 ml
  • vhodné od narození

Složení

Materiál savičky: ultra tenký silikon. Vyrobeno v rámci EU. Veškeré výrobky jsou bez BPA, klinicky testované a vyrobené španělským farmaceutickým výrobcem.

Suavinex Zero Zero kojenecká láhev S +0m 180ml

Použití

  • Při ohřevu v mikrovlnné troubě: Před ohřevem odstraňte z kojenecké láhve víčko a savičku. Při ohřevu v mikrovlnné troubě je nutno naplnit sáček vodou. Buďte obzvlášť opatrní a jídlo při ohřevu promíchávejte. Před podáváním prověřte jeho teplotu.
  • Při ohřevu v ohřívači kojeneckých lahví značky Suavinex: Před ohřevem kojenecké láhve Zero Zero™ z ní odstraňte kryt a savičku a ohřívejte ji s 80 ml vody.

Upozornění

V zájmu bezpečnosti a zdraví Vašeho dítěte: Tento výrobek používat vždy pod dohledem dospělé osoby. Veškeré komponenty výrobku, které právě nepoužíváte, udržujte mimo dosah dětí. Nepřetržité a dlouhodobé sání tekutin může způsobit zubní kaz. Nikdy nepoužívat sosák jako šidítko. Před každým použitím sosák zkontrolujte a natáhněte všemi směry. Vyhoďte do odpadu při prvních známkách poškození nebo změknutí.

O značce

Španělská společnost Suavinex, specialista na kojenecký sortiment, vytváří své produkty s láskou a pečlivostí. V období, kdy nic na světě není důležitější než Vaše dítě, je smyslem této značky přispět k tomu, aby se cítilo dobře, protože pak budete šťastní i Vy. Funkční a bezpečné výrobky si rozumí s módními trendy. Kolekce jsou každý rok obměňovány a lahvičky, dudlíky a klipsy byly povýšeny na skutečně módní doplňky pro miminka.

Kvalita je zásadní

Výrobky jsou certifikované a firma spolupracuje s Výborem For Child Use and Care Articles, organizace pověřené zpracováním norem pro dětské výrobky v Evropě. Vývoj šidítek a saviček probíhá za spolupráce se Španělským sdružením dětského zubařství.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.