Sudocrem

  (4)

Sudocrem MULTI-EXPERT. Jeden krém. Dvojí účinek.

Sudocrem je již více než 90 let spolehlivým spojencem maminek. Zklidňuje podrážděnou pokožku a pomáhá léčit plenkovou dermatitidu. Navíc je pomocníkem pro různé potřeby pokožky celé rodiny, takže je vhodný pro miminka, děti, dospělé i seniory.

Sudocrem MULTI-EXPERT. Ochanný krém na podporu léčby a prevence: plenkové dermatitidy, odřenin a podrážděné pokožky, dermatitidy při inkontinence dospělých, pro ochranu pokožky v okolí poranění

Kdy je vhodné použít Sudocrem MULTI-EXPERT

 • Při plenkové dermatitidě (neboli opruzenině)

Sudocrem MULTI-EXPERT je vhodný nejen jako podpora při léčbě, ale i při prevenci plenkové dermatitidy.

 • Při drobných poraněních pokožky

Sudocrem MULTI-EXPERT si umí poradit s podrážděnou pokožkou i u dospělých. Je vhodný na podporu léčby odřenin, které vznikají například při sportu. Napomáhá také při podráždění pokožky způsobeného drobnými poraněními, jako jsou například škrábance, menší popáleniny (mírné začervenání a bolestivost pokožky), které bývají součástí každodenního aktivního života dětí. Používá se také na ochranu pokožky v okolí poranění.

 • V případě dermatitidy při inkontinenci a proleženin u dospělých

V neposlední řadě Sudocrem MULTI-EXPERT napomáhá léčbě a prevenci proleženin* u pacientů dlouhodobě upoutaných na lůžko a také při podráždění pokožky způsobené inkontinencí u seniorů.

Seřadit podle
 • 4.9
  (88)
  Ochranný krém pro každodenní péči o pokožku dětí i dospělých.
 • 4.9
  (42)
  Ochranný krém pro každodenní péči o pokožku dětí i dospělých.
 • 5.0
  (1)
  Ochranný krém pro každodenní péči o pokožku dětí i dospělých.
 • 4.9
  (23)
  Ochranný krém pro každodenní péči o pokožku dětí i dospělých.

  U velmi citlivé pokožky často dochází k jejímu podráždění, ať už ve formě opruzenin, akné nebo ekzémů. Také oděrky a rány se hojí pomaleji a na kůži mnohdy zůstanou vidět drobné jizvičky, jelikož se pokožka nedokáže sama zcela zahojit. Společnost Sudocrem je již více než 80 let účinným pomocníkem pro všechny s citlivou a podrážděnou pokožkou, pro dětské zadečky, seniory i sportovce. Speciální složení výrobku Sudocrem pleť chrání a napomáhá rychlejší a efektivnější regeneraci.

  Péče o děti

  Již od roku 1931 má krém Sudocrem jednotné složení, jehož základ tvoří oxid zinečnatý, lanolín a benzyl alkohol. Spojením všech tří složek tento kosmetický přípravek napomáhá stahování tkání, změkčuje a zvláčňuje pokožku a eliminuje pocit svědění či pálení. Je proto výbornou volbou k léčení podrážděné citlivé pokožky dokonce i u malých dětí, kterým se často tvoří opruzeniny kvůli nošení plen.

  Péče o zralou pokožku

  Sudocrem je výbornou volbou pro lidi všech věkových kategorií. V pokročilém věku je pokožka dehydratovaná a oslabená, nezvládá se již regenerovat tak rychle a dobře jako v mládí. Je proto potřeba věnovat její ochraně zvýšenou péči. Vyzrajte na problémy s kůží způsobené omrzlinami, proleženinami nebo inkontinencí. Aplikujte Sudocrem na postižená místa a vaše tělo ihned pocítí úlevu. Pravidelným používáním Sudocremu zůstane kůže chráněna a hydratována.

  Účinný boj proti akné

  Především v dospívání lidská pokožka trpí výskytem akné, které se projevuje pupínky i zarudlými skvrnami a suchou kůží. Sudocrem pomáhá šetrně odstraňovat tyto nedokonalosti z pleti a předchází tvorbě nového akné. Pro nejlepší výsledky je třeba dodržovat správnou hygienu a Sudocrem aplikovat na čistou pokožku před spaním.