Sudocrem

U velmi citlivé pokožky často dochází k jejímu podráždění, ať už ve formě opruzenin, akné nebo ekzémů. Také oděrky a rány se hojí pomaleji a na kůži mnohdy zůstanou vidět drobné jizvičky, jelikož se pokožka nedokáže sama zcela zahojit. Společnost Sudocrem je již více než 80 let účinným pomocníkem pro všechny s citlivou a podrážděnou pokožkou, pro dětské zadečky, seniory i sportovce. Speciální složení výrobku Sudocrem pleť chrání a napomáhá rychlejší a efektivnější regeneraci.

Seřadit podle
4.8
(23)
Ochranný krém pro každodenní péči o pokožku dětí i dospělých.
5.0
(1)
Ochranný krém pro každodenní péči o pokožku dětí i dospělých.
4.9
(34)
Ochranný krém pro každodenní péči o pokožku dětí i dospělých.
4.9
(10)
Ochranný krém pro každodenní péči o pokožku dětí i dospělých.

Péče o děti

Již od roku 1931 má krém Sudocrem jednotné složení, jehož základ tvoří oxid zinečnatý, lanolín a benzyl alkohol. Spojením všech tří složek tento kosmetický přípravek napomáhá stahování tkání, změkčuje a zvláčňuje pokožku a eliminuje pocit svědění či pálení. Je proto výbornou volbou k léčení podrážděné citlivé pokožky dokonce i u malých dětí, kterým se často tvoří opruzeniny kvůli nošení plen.

Péče o zralou pokožku

Sudocrem je výbornou volbou pro lidi všech věkových kategorií. V pokročilém věku je pokožka dehydratovaná a oslabená, nezvládá se již regenerovat tak rychle a dobře jako v mládí. Je proto potřeba věnovat její ochraně zvýšenou péči. Vyzrajte na problémy s kůží způsobené omrzlinami, proleženinami nebo inkontinencí. Aplikujte Sudocrem na postižená místa a vaše tělo ihned pocítí úlevu. Pravidelným používáním Sudocremu zůstane kůže chráněna a hydratována.

Účinný boj proti akné

Především v dospívání lidská pokožka trpí výskytem akné, které se projevuje pupínky i zarudlými skvrnami a suchou kůží. Sudocrem pomáhá šetrně odstraňovat tyto nedokonalosti z pleti a předchází tvorbě nového akné. Pro nejlepší výsledky je třeba dodržovat správnou hygienu a Sudocrem aplikovat na čistou pokožku před spaním.