Sunar Ovocná kašička broskev jablko ovesné vločky 120 g

Ostatní příkrmy

Značka: SUNAR
Sunar Ovocná kašička broskev jablko ovesné vločky obsahuje šťavnaté ovoce a vybrané cereálie, které dítě zasytí a dodají více energie než čistě ovocné kapsičky.
Akce 4 za cenu 3 Při nákupu 4 označených produktů značky Sunar v libovolné kombinaci získáte nejlevnější za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 8. 2022 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
39

Cena za 100 g: 33 Kč

O produktu

50136871

Hledáte sytější svačinku či praktickou večeři pro vaše děťátko? Sunar ovocná kašička obsahuje 50 % vyzrálého šťavnatého ovoce, a navíc vybrané cereálie, které dítě zasytí a dodají více energie než čistě ovocné kapsičky. Jablko, broskev a banán jsou dostatečně sladké, takže není třeba vylepšovat chuť přesnídávky dodatečně přidanými cukry. Kapsičku snadno udrží i malé dětské ručky. Děti si tak mohou na kaši pochutnat samy, aniž by se musely prát se lžičkou. I během jídla tak potrénují probouzející se zručnost, a budou nadšené ze své samostatnosti. 

Hlavní vlastnosti

  • ovocno-obilný příkrm pro děti od ukončeného 6. měsíce
  • sytá svačina, snídaně nebo rychlá večeře
  • neobsahuje přidané cukry

Složení

Ovocné pyré 50 % (jablečné pyré 21 %, broskvové pyré 17 %, banánové pyré 12 %), pitná voda, ovesná mouka 4 %, drcené ovesné vločky 2,5 %, kukuřičná mouka 2 %, řepkový olej, citronová šťáva, minerální látky (fosforečnan vápenatý, síran železnatý, síran zinečnatý, jodid draselný), vitaminy (C, niacin, E, thiamin (B1), B6, kyselina listová). Alergeny: oves. Baleno v ochranné atmosféře.

Použití

Výrobek je určen k okamžité konzumaci. Po otevření uchovejte balení v chladničce a spotřebujte do 24 hodin. Víčko uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.