Sunar Ovocná kašička s cereáliemi mix ovoce 120 g

Ostatní příkrmy

Akce 4 za cenu 3 Při nákupu 4 označených produktů značky Sunar v libovolné kombinaci získáte nejlevnější za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 8. 2021 nebo do vyprodání zásob. Podmínky akce

Skladem na e-shopu

29

Cena za 100 g: 24 Kč

O produktu

Hledáte sytější svačinku či praktickou večeři pro vaše děťátko? Sunar kašička s cereáliemi váží 120g, je větší a vydatnější než svačinkové kapsičky. Obsahuje 70 % vyzrálého šťavnatého ovoce, vybrané cereálie a přidané vitamíny a minerální látky. Neobsahuje přidané cukry. Cereálie děti zasytí a dodají více energie než čistě ovocné kapsičky. Kapsičku snadno udrží i malé dětské ručky, děti si tak mohou na kaši pochutnat snadno a rychle samy, a to bez potřeby lžičky. I během jídla tak mohou trénovat zručnost, koordinaci pohybů a v neposlední řadě samostatnost. 

Hlavní vlastnosti:

  • ovocno-obilný příkrm pro děti od ukončeného 6. měsíce
  • sytá svačina, snídaně nebo rychlá večeře
  • neobsahuje přidané cukry

Složení

Ovocná složka 70 % (hruškové pyré 34 %, hroznová šťáva z koncentrátu 21 %, jablečná šťáva z koncentrátu, mangové pyré 3 %), voda, cereálie 8 % (rýžová mouka, ovesná mouka, drcené ovesné vločky), řepkový olej, citrónová šťáva z koncentrátu, minerální látky (fosforečnan vápenatý, síran železnatý, síran zinečnatý, jodid draselný), vitaminy (C, niacin, E, thiamin (B1), B6, kyselina listová).

Upozornění

Výrobek je určen k okamžité konzumaci. Otevřené balení uchovejte v chladničce a spotřebujte do 24 hodin. Víčko uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.