Svorto 055 Vložky skelet antibacterial vel. 41 1 pár

Ostatní

Značka: SVORTO
1.0
Vložky s aktivním uhlíkem při potivosti nohou. Poskytují oporu pro příčnou i podélnou klenbu nohy. Povrch tvoří mikroporézní vrstva s vysokou savostí.
Skladem na e-shopu
199

O produktu

50054683

Vložky s aktivním uhlíkem při potivosti nohou. Poskytují oporu pro příčnou i podélnou klenbu nohy a změkčují došlap. Základem těchto vložek je PU pěna s aktivním uhlíkem. Antibakteriální a antistatický materiál tvoří mikroporézní vrstvu s vysokou savostí a výrazně řeší problém s potivostí nohou. Svorto 055 Vložky skelet antibacterial jsou 100% vyrobeny z recyklovaných materiálů. Pro velikost chodidla 41.

Pohoda pro Vaše nohy

Plastový výlisek ve spodní části vložky dostatečně podepírá podélnou klenbu a zároveň je velmi tenký. Proto se tyto vložky hodí i do obuvi s malým vnitřním prostorem. Příčnou klenbou podepírá měkké latexové srdíčko. V patní části vložky je umístěn latexový polštářek, který tlumí nárazy na patní kost.

Hlavní vlastnosti:

  • přechází nepříjemnému zápachu při potivosti nohou
  • vynikající savost v krátkém čase
  • izolace proti chladu a teplu
  • podpora podélní i příčné klenby
  • tlumí nárazy na patní kost

Složení

Recyklovaná PU pěna, textil polyester, plastový výlisek polyuretan, latexový výlisek.

Použití

Používejte správnou velikost a respektujte správné umístění na noze. Nepoužívejte současně s jinou podporou příčné klenby. Lze prát ručně v mýdlovém roztoku, neperte v pračce. Sušte při pokojové teplotě.

Upozornění

V případě, že se léčíte s diabetem, konzultujte použití vložek s lékařem.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.